• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi Pracy i Kariery w Alfa Centrum

Szukasz zatrudnienia? Chcesz poszerzyć swoje zawodowe kwalifikacje? A może skorzystać z bezpłatnej porady w zakresie prawa pracy? W sobotę, 11 czerwca, w Alfa Centrum odbędą się Targi Pracy i Kariery. W jednym miejscu swoje oferty zaprezentują cenione firmy z całego regionu, agencje zatrudnienia oraz hufce pracy.

Wydarzenie jest skierowane zarówno do studentów oraz absolwentów chcących rozpocząć swoją karierę, jaki i do osób zamierzających zmienić obecną pracę na lepszą lub poszukujących zupełnie nowych zawodowych wyzwań. Nie zabraknie też propozycji zatrudnienia dla osób przybyłych z Ukrainy. W trakcie targów będzie można spotkać się z przedstawicielami dużych, cenionych w regionie firm, ale również skorzystać z ofert pracy, którymi dysponują agencje zatrudnienia i hufce pracy. Uczestnicy spotkania znajdą wiele propozycji pracy etatowej oraz zajęć dorywczych i tymczasowych. Na najbardziej ambitnych czekają także oferty dotyczące rozwoju osobistego umożliwiające zmianę kierunku zawodowego.

Na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnego poradnictwa prawnego, a także dowiedzieć się, jak napisać CV i list motywacyjny oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i wygrać m.in. kurs do samodzielnej nauki języków obcych czy wyjątkowy kubek.

Targi Pracy i Kariery w Alfa Centrum odbędą się w sobotę, 11 czerwca, w godzinach 10:00-18:00. Stoisko, na którym będzie można zasięgnąć porady dotyczącej CV i listu motywacyjnego, będzie czynne w godz. 12.00-13.00 oraz 16.00-17.00.
 

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?

 

Najczęściej czytane