stat
Impreza już się odbyła

Targi mieszkaniowe Tabelaofert.pl (17 opinii)

Wszyscy deweloperzy z lokalnego rynku będą czekać na Państwa z ofertami kilkuset nowych mieszkań oraz atrakcyjnymi cenami. Gdzie? Podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji trójmiejskich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl. Ta sztandarowa impreza targowa redNet Media odbędzie się już 25 i 26 kwietnia 2009 roku w Centrum Targów MTG. Takiej okazji nie można przegapić.

Dla zainteresowanych uczestnictwem w Targach organizator przygotował niespodziankę. Poprzez rejestrację na stronie internetowej targi.tabelaofert.pl (zakładka Darmowy bilet), można otrzymać elektroniczną wersję darmowego biletu na Targi. Wystarczy go wydrukować. Dzięki niemu mają Państwo zapewnioną darmową wizytę na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl. Poza tym wśród zarejestrowanych użytkowników rozlosowanych zostanie dodatkowo 15 darmowych wejściówek do kina od SPI na pokaz filmu "Za jakie grzechy".

Targi organizowane przez redNet Media to przede wszystkim impreza skupiająca wszystkie firmy deweloperskie z regionu. Organizator Targów daje niepowtarzalną możliwość zapoznania się z ich ofertami, osobistych rozmów o inwestycjach, uzyskania porad kredytowych i oczywiście dokonania zakupu wymarzonego M.

Na Targach będzie istniała możliwość kupienia mieszkań, spełniających warunki rządowego programu "Rodzina na swoim". Dzięki niemu można liczyć na pomoc państwa przy spłacie kredytu i otrzymać zwrot części odsetek. Fachowi doradcy (m.in. z Domu Kredytowego Notus, portalu kredyt24h.pl), podpowiedzą, jakie formalności trzeba spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie. Wskażą również tych wystawców, którzy posiadają w swojej ofercie mieszkania upoważniające do skorzystania z programu - ich stoiska będą oznakowane logo programu.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to nie tylko stoiska wystawców, ale również miejsca przygotowane przez organizatora z myślą o konkretnych potrzebach zwiedzających. Dla rodziców, którzy przyjdą na Targi z dziećmi czekać będzie Sala Zabaw Dla Dzieci. W niej wykwalifikowane opiekunki zaopiekują się Państwa dziećmi. Do dyspozycji zwiedzających będzie również Centrum Informacji Mieszkaniowej oraz Kawiarenka Targowa.

Dystrybuowane będą darmowe publikacje: Katalog Mieszkaniowy i Przewodnik Targowy. Każdy gość będzie mógł na Targach wydrukować dla siebie swój Indywidualny Plan Stoisk, który ułatwi zlokalizowanie najbardziej interesujących miejsc na hali, jak i konkretnych firm. Jak co roku wystawcy w ramach akcji "Garaż Gratis" przygotują dla zainteresowanych kupnem ich mieszkań korzystne upusty, rabaty oraz atrakcyjne promocje i gratisy.

Szukają Państwo luksusowego lokalu lub apartamentu? Organizator dla ułatwienia zlokalizowania na hali targowej stoisk tych wystawców, którzy mają takie mieszkania w swojej ofercie, oznaczy je specjalnym znakiem graficznym Sektora Ekskluzywnych Nieruchomości.

Co z sytuacją na rynku? Doświadczeni analitycy rynku z redNet Consulting zapewnią: "pierwsze półrocze 2009 roku jest najlepszym momentem do zakupu mieszkania ze względu na niski poziom realnych cen i szeroki wybór mieszkań". Warto z tej okazji skorzystać, przyjść na Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl, kupić nowe mieszkanie i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy. Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to strefy wolne od rynkowego kryzysu. Jeśli planują Państwo kupno nowego mieszkania, Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl są do tego doskonałym miejscem.

Organizowane od 5 lat w Trójmieście Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl, na stałe wypisały się w kalendarz trójmiejskich wydarzeń, jako najlepsze targi na rynku nieruchomości w regionie. Wiosenną edycję honorowym patronatem objęli prezydenci Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz Polski Związek Firm Deweloperskich. "Taki patronat to dla nas niewątpliwe wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość i niepodważalną renomę naszych Targów. Ponadto pozwala wierzyć, iż jesteśmy cenionym organizatorem targów mieszkaniowych nie tylko wśród zwiedzających, ale również firm deweloperskich, jak i osób sprawujących pieczę nad całym rynkiem nieruchomości" - mówi Magdalena Serwatko - prezes redNet Media.

Przeczytaj także

Opinie (17) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Larwa żaby trawnej to: