• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Targi Edu Offshore Wind

Targi zajęć pozaszkolnych

Czy naukę można połączyć z dobrą zabawą i radośnie spędzonym czasem? Jak najbardziej! Przekonają się o tym dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą czerwcowe targi edukacyjne w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Z wystawcami będzie można spotkać się w sobotę 17 czerwca od godziny 12.00 do godziny 17.00.

mar 6-7

środa - czwartek

Wstęp wolny
mar 17

niedziela, godz. 11:00 - 16:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
Na małych uczestników targów edukacyjnych w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia! Dzieci będą mogły z bliska obejrzeć roboty, bawić się nimi, a także spróbować sił w ich programowaniu. Roboty i inne konstrukcje będzie można zbudować samodzielnie z klocków LEGO®. Miłośników nauk ścisłych zainteresują również zabawy matematyczne i gry pamięciowe. Z kolei na dzieci, które chcą rozpocząć naukę języków obcych, czekają zabawy lingwistyczne. Chętni będą mogli wziąć również udział w poradach i konsultacjach logopedycznych. Nie lada atrakcją dla dzieci i ich rodziców będą także miniwarsztaty stolarskie. Program wydarzenia dopełnią występy podopiecznych Akademii AMAKids.

Podczas sobotnich targów zajęć pozaszkolnych w naszym centrum handlowym swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak RoboPlanet - robotyka dla dzieci, GO4Robot - robotyka dla dzieci, Just LAB Justyna Nieradko, Akademia rozwoju intelektualnego AMAKids, Akademia Coś Tam Wymyślę, szkoła językowa Prestige Lingua oraz Logopeda dziecięcy "rrr".
Placówki obecne na targach, przygotowały również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Targi edukacyjne odbędą się 12 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Z wystawcami będzie można spotkać się od godziny 12.00. Wstęp wolny.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Funkcją skóry u człowieka nie jest:

 

Najczęściej czytane