Wiadomości

stat

Tomasz Snarski najlepszym trójmiejskim studentem

Tomasz Snarski ma wiele powodów do radości.
Tomasz Snarski ma wiele powodów do radości. mat. prasowe

Tomasz Snarski, student czwartego roku prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego został najlepszym trójmiejskim studentem w konkursie Czerwonej Róży 2008. W nagrodę dostał samochód skodę fabię.Zdolny student to miłośnik teorii i filozofii prawa. Studiuje w trybie indywidualnego toku studiów, jego opiekunem naukowym jest prof. dr hab. Jerzy Zajadło. Działa w studenckich kołach naukowych UG: Prawa Finansowego, Konstytucyjnego i Europejskiego. Jest współautorem podręcznika "Wiedza o społeczeństwie. Vademecum Maturalne" (Wydawnictwo Operon) oraz autorem artykułów naukowych i tekstów publicystycznych poświęconych sprawom młodzieży.

Snarski działa także w samorządzie studenckim, jest członkiem Rady Wydziału Prawa i Administracji oraz Senackiej Komisji ds. Kształcenia UG. Jest członkiem zarządu Akademickiego Chóru UG. Wraz z chórem śpiewa od początku studiów, współpracuje również z Akademickim Centrum Kultury UG "Alternator".

Jest stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdańska. Jego średnia ocen przez cały okres studiów to 4,88.

Za najlepsze koło naukowe uznano w tym roku Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Przyznano także nagrody specjalne: Wojciech Kieszkowski otrzymał Nagroda Pióra - za najlepszy debiut dziennikarski, a Anastazja Skuras - Nagrodę Peleryny - za dokonania w dziennikarstwie studenckim.

Nagrody w konkursie "Czerwonej Róży" przyznawane są najlepszym studentom i kołom naukowym w Trójmieście. Zakończona edycja była już trzydziestą czwartą. Konkurs organizuje gdańskie Stowarzyszenie Czerwonej Róży.

Opinie (37) 49 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Poziom:

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?