stat

Trening: Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

Być może czujesz, że życie Cię nie oszczędza, a wszystko, co najlepsze Cię omija. Być może tkwisz w pracy, której nie znosisz, ale nie masz w sobie wystarczająco dużo odwagi, żeby wreszcie ją zmienić, bo boisz się, że innej nie dostaniesz. Być może Twój biznes nie rozwija się tak szybko, jakbyś sobie tego życzył i myślisz, że jest to wina czynników zewnętrznych.

lis 15

poniedziałek, godz. 11:00

bilety 15 zł
Kup bilet
Wysoka samoocena a zadowolenie z pracy
Wg raportu CBOS* blisko co czwarty zatrudniony (24%) deklaruje, że w jego miejscu pracy zdarzały się przypadki szykanowania przez przełożonych, a prawie co piąty (17%) mówi o szykanach ze strony koleżanek lub kolegów. W sumie 28% zatrudnionych przyznaje, że w ich miejscu pracy pracownicy byli szykanowani przez przełożonych lub innych współpracowników, w tym 8% mówi o częstym występowaniu tego typu zachowań. Główne przyczyny takiego traktowania leżą w niskiej samoocenie, lęku, braku poczucia bezpieczeństwa i asertywności.

* CBOS NR 109/2014 "Szykany w miejscu pracy"
Pomyśl teraz, że jedną z tych osób jest Twoje dziecko...
Jakie znaczenie ma dla Ciebie to, że Twoje dziecko będzie w przyszłości znało swoją wartość? Niektórzy rodzice starają się wpoić dzieciom pewne zachowania poprzez mówienie o tym, co jest postępowaniem dobrym, a co złym. Tłumaczą im, jak ważna jest wytrwałość i konsekwencja. Sami jednak, choć cały czas mówią o zdrowym trybie życia, wciąż palą papierosy, a uprawianie sportu kończy się w ich przypadku najpóźniej pierwszego dnia (jeśli w ogóle podejmują jakąś aktywność fizyczną).

Chcą, by ich dziecko było pewne siebie i dobrze dogadywało się z otoczeniem, ale na pytanie "Tatusiu, czy jesteś zdenerwowany?" wykrzykują "Nie jestem!". Marne są ich starania, ponieważ dziecko uczy się przede wszystkim przez obserwację zachowań i emocji, a nie dzięki mądrościom wygłaszanym przez rodziców. Pomyśl, jak wiele zyska Twoje dziecko dzięki temu, że Ty nauczysz się szacunku do siebie, do swojego życia i do swojego otoczenia. Czy chcesz, aby Twoje dziecko było szanowane zarówno przez kolegów jak i w pracy?

Zacznij od siebie!
To, co myślisz i czujesz wobec samego siebie bezpośrednio przekłada się na to:
- czy Twoja codzienna praca sprawia Ci przyjemność, czy tylko daje Ci pieniądze;
- jak radzisz sobie w kryzysie, w pracy, w rodzinie lub w związku;
- ile zarabiasz;
- czy tworzysz spełniony związek partnerski;
- czy potrafisz walczyć o siebie i swoje marzenia;
- kim będą, i co będą o sobie myślały Twoje dzieci.

Jeżeli nauczysz się myśleć i mówić dobrze o sobie, czego nauczysz się na szkoleniu "Zbuduj swoją wewnętrzną siłę", zaczniesz dostrzegać znaczną poprawę jakości Twojego życia.
Niezależnie od tego, kim teraz jesteś oraz jak wyglądało Twoje życie w przeszłości, i co myślą o Tobie inni, liczy się to, kim możesz zostać, kiedy tylko wdrożysz wiedzę zdobytą na tym treningu.
Chcę Ci powiedzieć, że zasługujesz na miłość, szczęście, bogactwo, szacunek, podziw, sukces i spełnienie swoich marzeń.

Kiedy byłam malutkim dzieckiem trafiłam do domu dziecka. Czułam się niechciana, porzucona, nic nie warta. Gdy dorastałam, zmagałam się z poczuciem bycia gorszą, ponieważ nie wychowałam się w kochającej, wspierającej rodzinie. Brakowało mi wiary w siebie i swoje możliwości. Tęskniłam za kimś, kto powie "Kamilo wierzę w Ciebie, jesteś ważna, dasz radę, zasługujesz na wspaniałe życie.
Rozpoczęłam pracę nad sobą, dzięki której, pomimo trudnego życiowego startu, zaczęłam dostrzegać swoje atuty, odkrywać talenty, budować wiarę w swoje możliwości a kolejno odnosić sukcesy i realizować swoje marzenia. W 2008 r. gdy w Polsce pojawiły się studia coachingowe rozpoczęłam je, aby móc wspierać innych w budowaniu ich wewnętrznej siły.

Potrafię to robić, ponieważ pomimo tego, że życie mnie nie oszczędzało i rzucało mi kłody pod nogi, ja z każdą sobie poradziłam: dzieciństwo w domu dziecka, rozwód, guzy w piersiach, śmierć moich rodziców. Na tysiącach życiowych i biznesowych sesji coachingowych usłyszałam o wielu przeciwnościach losu, z którymi wiem, jak możesz sobie poradzić. Jestem odpowiednią osobą do tego, aby poprowadzić szkolenie, które Cię oczyści, wzmocni i doda Ci mentalnej siły."

Kamila Rowińska, autorka książki "Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy - i kolejny - milion!
Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek - Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
Podczas szkolenia wystąpi ze mną niezwykła kobieta
Angelika Chrapkiewicz-Gądek
Doradca społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz mówca publiczny. Prowadzi prelekcje na temat motywacji i wiary w swoje możliwości. Burzy stereotypy na temat osób niepełnosprawnych i przekonuje innych, że ograniczenia są tylko w nas samych. Swoim optymizmem i energią zaraża słuchaczy, zachęcając ich do działania. Jej prezentacje opierają się na osobistych doświadczeniach i przykładach. Są również źródłem inspiracji do podjęcia działań i wytrwania pomimo niepowodzeń.
Podczas szkolenia "Zbuduj swoją wewnętrzną siłę" Angelika opowie o tym jak buduje swoją siłę wewnętrzną i jak ważny jest każdy dzień. Udowodni, że wewnętrzna siła jest w nas samych, że życie jest pełne wyzwań i pięknych lekcji, z których warto wyciągać najcenniejsze wskazówki. Pokaże także jak cieszyć się drogą do celu, odnajdując przy tym radość i spełnienie.
Historia życia Angeliki doda Ci wiary w siebie i Twoje możliwości.

W szkoleniu "Zbuduj swoją wewnętrzną siłę" wzięło już udział ponad 1450 osób!

W ciągu dwóch dni szkolenia:
poznasz 10 ćwiczeń coachingowych, z których korzystają managerowie i prezesi czołowych firm na całym świecie, aby zwiększać swoją efektywność;
zbudujesz swoją życiową misję,
odświeżysz marzenia;
poznasz swoje mocne strony i dowiesz się, jak wykorzystać je do zwiększenia Twojej osobistej i biznesowej efektywności;
jeżeli zechcesz, pogodzisz się ze swoją przeszłością;
zaczniesz jeszcze bardziej lubić i szanować siebie i swoje życie;
zaczniesz w sposób bardziej odważny i ambitny planować swoje dalsze kroki.

MIEJSCE SPOTKANIA
Szkolenie odbędzie się w Gdyni.

AGENDA SPOTKANIA
Prosimy o wczesne przybycie w celu rejestracji i zajęcia najlepszego dla siebie miejsca. Miejsca nie są numerowane. Nie wysyłamy biletów elektronicznych, ani fizycznych. Mamy listę gości, wpuszczamy osoby na niej obecne, które zakupiły swoje miejsce na tej stronie.

Należy okazać dowolny dowód tożsamości.

DZIEŃ PIERWSZY
9:00-9:55 REJESTRACJA
10:00-11:30 MODUŁ SZKOLENIOWY
11:30-12:00 PRZERWA KAWOWA
12:00-14:00 MODUŁ SZKOLENIOWY
14:00-15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00-16:30 MODUŁ SZKOLENIOWY
16:30-16:45 PRZERWA KAWOWA
16:45-18:00 MODUŁ SZKOLENIOWY

DZIEŃ DRUGI
8:30-10:00 TRENING SPORTOWY (proszę wziąć strój sportowy oraz trampki. Po treningu będzie czas na odświeżenie i przebranie się.)
10:30-12:00 MODUŁ SZKOLENIOWY
12:00-12:30 PRZERWA KAWOWA
12:30-14:00 MODUŁ SZKOLENIOWY
14:00-15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00-16:30 MODUŁ SZKOLENIOWY
16:30-16:45 PRZERWA KAWOWA
16:45-18:00 MODUŁ SZKOLENIOWY

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to: