Wydarzenie

Treningi dla biegaczy Gdańsk Business Run

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
23 sierpnia 2017 (środa)
godzina:
18:00 - 20:00
miejsce:

Inkubator Starter  mapa

adres:
Gdańsk, Lęborska 3B
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Gdańsk Business Run zbliża się wielkimi krokami. Ostre treningi i budowanie zaufania w drużynach sztafetowych to ważne elementy, ale przygotowanie merytoryczne też wymaga czasu. Zapraszamy wszystkich chętnych na cykl spotkań dedykowanych tematyce biegania - od sportowej pasji aż po właściwe odżywianie. Pierwsze z nich odbędzie się 2 sierpnia i poprowadzi je Magdalena Szoszyńska, Ambasadorka Gdańsk Business Run. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: info@gdanskbusinessrun.plSpotkania odbędą się w trzy sierpniowe popołudnia w godzinach 18:00-20:00 w kreatywnej przestrzeni Crazy Roomu w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter, przy ulicy Lęborskiej 3B.

Czy bieganie można nazwać stylem życia?

Na to pytanie postarają się odpowiedzieć pasjonaci biegania z Pomorza, którzy swoimi doświadczeniami dzielą się na blogach oraz portalach społecznościowych. Agata Masiulaniec (BiegowyŚwiat.pl), Michał Sawicz (@BiegaczeZPolnocy) Kacper Kąkol (@biegowyswir) i Adam Baranowski (@2h59min) opowiedzą m.in. o tym jak wkomponowują bieganie w swoje codzienne życie, gdzie jest zdrowa granica pomiędzy pasją a uzależnieniem, czego się wystrzegać i jakie lekcje można wyciągać z kontuzji.

Czy można zostać biegowym fashionistą?

Kolejne spotkania odbędą się 9 sierpnia i 23 sierpnia. Poświęcone będą m.in. wszystkim tajemnicom odpowiedniego dobrania obuwia do różnego biegania. Eksperci z sklepu Biegowy.com opowiedzą o tym, jak należy się ubierać wychodząc pobiegać, czy ubiór wpływa na lepszy wynik oraz o tym jakie są trendy w modzie biegowej. Cykl zakończymy spotkaniem z ekspertem z zakresu dietetyki, bo przecież odpowiednie odżywianie ma wpływ na kondycję biegacza. Uczestnicy przekonają się co zrobić, by każdy bieg był smaczny, zdrowy i nie obciążał kolan.


CSR case study

Cykl spotkań został zorganizowany w ramach działań CSR współorganizatora sztafety Gdańsk Business Run - firmy Bayer Service Center Gdańsk oraz partnera biegu - Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Inicjatorem cyklu jest Pomorski oddział Fundacji Poland Business, a jego celem jest promocja trójmiejskiej edycji największego biegu charytatywnego, która odbędzie się 3 września. Na linii startu spotka się 1000 biegaczy z blisko 100 firm. Wspólnie pobiegną, by zebrać fundusze są na specjalną protezę biegową dla Mateusza Pędziwiatra, studenta Politechniki Gdańskiej, która zapewni mu powrót do pełnej aktywności sportowej i ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Więcej informacji o Gdańsk Business Run: www.gdanskbusinessrun.pl

Dodatkowe informacje
Gdańsk Business Run to charytatywny firmowy bieg sztafetowy, który odbędzie się w niedzielę 3 września 2017 o 10:30. Dystans na jednego zawodnika to 3,3 km. Opłata startowa dla jednej drużyny wynosi 378 zł. Start i meta, czyli strefa zmian, zostaną ustawione w okolicy parkingu przy Europejskim Centrum Solidarności. Zawodnicy biegną historycznymi uliczkami na terenach postoczniowych: ul. Nowomiejską, ul. Droga do Wolności, ul. Ks. J. Popiełuszki, ul. Rybaki Górne i z powrotem. Trasa prowadzi obok Pomnika Poległych Stoczniowców 1970 oraz pod Bramą nr 2 Stoczni Gdańsk.
Bieg został objęty honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza oraz zrzeszeniem Pracodawcy Pomorza.

Współorganizatorami są: Bayer, State Street, AccorHotels, Torus, Teja Tur. Bieg wspierają jako Sponsorzy: Bayer, State Street, International Paper Kwidzyń, Epam oraz Glencore Polska. Partnerami zostali: Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdański Ośrodek Sportu, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Stadion Energa Gdańsk, Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Inkubator Przedsiębiorczości Starter, Personal PR, All 4 Body. Lokalni Patroni Medialni to Dziennik Bałtycki, Trójmiasto.pl, Gdansk.pl, Express Businessu, Magazyn Pomorski oraz portale Biegowyswiat.pl i Bieganienapomorzu.pl.
sport, rekreacja
Wstęp wolny
AmberExpo Półmaraton Gdańsk

5 listopada 2017 (niedziela) godz. 9:00

Gdańsk
sport, rekreacja
bilety 129 zł
przedsprzedaż 69 - 99 zł

W ramach imprezy

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Co to jest ewolucja?