• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Tricity Model United Nations 2022 (1 opinia)

We wrześniu już po raz jedenasty młodzież z całej Polski oraz z zagranicy przyjedzie do Gdyni, aby spędzić wyjątkowy czas z rówieśnikami na konferencji Tricity Model United Nations. TriMUN 2022 to 11 edycja symulacji obrad ONZ organizowanych dorocznie przez uczniów klasy matury międzynarodowej III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni, którzy chcą zapewnić innym nastolatkom bezpieczne miejsce do zmierzenia się z umiejętnościami debatowania i rozwiązywania problemów współczesnego świata.

Organizatorzy Tricity Model United Nations serdecznie zachęcają trójmiejską młodzież do wzięcia udziału w konferencji - zaaplikowanie na pozycję delegata możliwe jest na stronie: https://mymun.com/conferences/trimun-2022
Aplikacje otwarte są do piątku, 9 września.

Model United Nations (MUN) to renomowana tradycja symulacji mających na celu odwzorowanie obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych. Uczniowie i studenci, podczas kilkudniowego zlotu, reprezentują przydzielony im kraj w debatach o różnorodnej tematyce odbywających się w całości w języku angielskim. Inicjatywa dąży do edukacji obywatelskiej młodzieży, uczy współpracy i rozwiązywania problemów oraz kształci umiejętność przemawiania i argumentowania. Oprócz wagi akademickiej i samorozwojowej konferencja Tricity Model United nations jest wspaniałą okazją na poznanie rówieśników o podobnych zainteresowaniach.Konferencja TriMUN 2022 odbędzie się w dniach 22-24 września br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Inspirujący charakter lokalizacji zapewni delegatom doskonałą atmosferę do debatowania i wyciągania konstruktywnych wniosków. Na uroczystym otwarciu i zakończeniu konferencji przemawiać będą szacowni goście, m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski, a całe wydarzenie odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdynia oraz Patronatem Medialnym trojmiasto.pl. Tricity Model United Nations jest uznaną konferencją typu MUN - zeszłoroczna edycja, TriMUN 2021, znalazła się w trójce najlepiej ocenianych małych konferencji z całego świata.

Sekretariat konferencji Tricity Model United Nations 2022

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Fajnie, że młodzież chce się angażować. Jest nadzieja w młodych. Brawo.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co jest naturalnym wrogiem mszycy?

 

Najczęściej czytane