stat
Impreza już się odbyła

Trójmiejskie Targi Mieszkań (53 opinie)

Targi Mieszkań nowyadres.pl to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum. W jednym miejscu i o jednej porze można zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Prognozy dla branży nieruchomościowej na bieżący rok mówiące o wzroście popytu i podaży zaczynają się sprawdzać. Niezmiennie największą popularnością cieszą się mniejsze lokale -jedno i dwupokojowe - które są rozchwytywane.

- Wszystko wskazuje na to, że rok 2010 przyniesie stabilizację. Banki powoli, ale regularnie łagodzą kryteria udzielania kredytów hipotecznych i naliczania zdolności kredytowej. Deweloperzy powoli wprowadzają do sprzedaży nowe inwestycje i z umiarkowanym optymizmem planują kolejne projekty - ocenia Katarzyna Cyprynowska, Prezes Zarządu firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

20 i 21 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości z Trójmiasta i okolic. Zamiast przeglądania tysięcy ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie. W poszukiwaniu idealnej oferty pomogą organizatorzy i wyjątkowy program "Prosto do celu" . Zgłaszając się do oznaczonego punktu przy wejściu na halę targową i podając szczegółowe kryteria poszukiwanego mieszkania lub domu, zwiedzający dostaną wydrukowany wykaz firm oferujących poszukiwane lokum, a także mapę targów z zaznaczonymi stoiskami tych właśnie firm.

W imprezie weźmie udział blisko 100 wystawców z Trójmiasta i okolic, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji "Wiosenne Nowości Mieszkaniowe" zaprezentują swoje najnowsze inwestycje, dopiero wprowadzane do sprzedaży. Wielu z wystawców przygotowało unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Na targach pojawią się również agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych odwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy rynku.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny album "Album Inwestycji Mieszkaniowych - Trójmiasto i okolice, wiosna 2010". Prezentowane w albumie inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie poszczególnych ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające wszystkie niezbędne informacje aby zakup mieszkania przebiegł bezpiecznie i szybko.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów Nowy Adres przygotował kolorowy plac zabaw. Rodzice będą z kolei mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą i przekąskami w eleganckiej kawiarence.

Targi Mieszkań to:
* Setki ofert z rynku pierwotnego (deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, TBS)
* Setki ofert mieszkań z rynku wtórnego (pośrednicy, agencje nieruchomości)
* Projekty i wykonawcy domów jednorodzinnych
* Selekcja i ostateczny wybór oferty w kilka godzin
* Oferty kredytowania planowanego zakupu (banki, pośrednicy, doradcy finansowi)
* Bezpośredni kontakt ze sprzedającymi i kredytodawcami
* Możliwość oceny wyglądu i wiarygodności firm
* Bezpłatne porady i wykłady prowadzone przez prawników, doradców finansowych, przedstawicieli instytucji
* Dla wszystkich uczestników specjalnie przygotowany, bezpłatny katalog z kontaktami do deweloperów, pośredników i banków

Przeczytaj także

Opinie (53) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które zwierzęta oddychają tlenem rozpuszczonym w wodzie?