stat
Wydarzenie już się odbyło

Trudne emocje dziecka

Istnieją emocje, które są trudne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzieci czasem nie potrafią poradzić sobie ze złością, lękiem czy smutkiem. Bardzo często nie wiemy, co dziecko przeżywa i z czym się zmaga, przez co przepinamy mu łatkę "niegrzecznego". Dlaczego tak się dzieje i co wtedy robić? Jakie są sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami dziecka? Jak rozeznać się w całości sytuacji, rozpoznać przeżywane emocje, ich przyczyny oraz potrzeby dziecka? Na te pytania znajdziemy odpowiedź podczas wykładu psycholożki Aleksandry Musielak, absolwentki Uniwersytetu SWPS w Sopocie, która na co dzień pracuje jako psycholog szkolny.

lis 15

poniedziałek, godz. 11:00

bilety 15 zł
Kup bilet

17 listopada 2020 - 18 listopada 2021, godz. 9:30

Gdynia
Wstęp wolny
Wykład przeznaczony jest dla rodziców dzieci w wieku 6-10 lat.

Prelegentka:
Aleksandra Musielak - psycholożka, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Współpracuje z Akademią Rozwoju Rodziny POZYTYWKA. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Zarządu Stowarzyszenia Dziecko bez Reklamy. Pracuje jako psycholog szkolny.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Grzyby jadalne to: