• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Tydzień Małżeństwa

W dniach 7-14 lutego świętujemy małżeński stan, w ramach obchodów Tygodnia Małżeństwa. W tym roku w sobotę w Gdańsku odbędzie się spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi, w samo południe - romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie - MuraLove, a przez cały tydzień będzie można skorzystać z bezpłatnego spaceru miłosnego z aplikacją guideU. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, wystarczy się zapisać.

W sobotę 12 lutego o 17:00 zapraszamy na inspirujące spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi pt.: Nie wiem o co ci chodzi, czyli... ZACZNIJMY SIĘ DOGADYWAĆ.Zapisy: app.evenea.pl

Magdalena i Wiesław Grabowscy (43 lata stażu małżeńskiego, ośmioro wnucząt), przeprowadzą nas przez temat komunikacji. Odkryjemy przyczyny trudności w porozumiewaniu się w naszych małżeństwach, ale też w swobodnej atmosferze i na luzie zastanowimy się nad sposobami udanej konwersacji. Podczas spotkania otrzymamy porcję profesjonalnej wiedzy, jak się lepiej dogadywać, by żyło nam się łatwiej, milej i sympatycznie.

W sobotę o 12:00 zapraszamy na romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie. W specjalnie przygotowanym na ten dzień trasie poprowadzi nas przewodniczka Katarzyna Michałowska. W ramach Tygodnia Małżeństwa świętujemy bliskość w relacjach i wędrujemy spoglądając na MuraLove bogactwo Zaspy.

Startujemy 12.02.2022 o 12:00 - łatwo zapamiętać godzinę i datę, bo znajdziecie w niej dużo dwójek. Wstęp jest wolny, ale zapisz się tutaj: app.evenea.pl/event/muralove

Przez cały tydzień od 7 do 14 lutego warto skorzystać z bezpłatnej randki z aplikacją guideU. Pobierzcie spacer z aplikacji guideU (link zadziała tylko na smartfonach) i wyruszcie miłosnymi zakątkami Gdańska, słuchając ciekawych opowieści, a przy okazji rozmawiając ze sobą. Podczas spaceru, przewodnicy - Kasia i Maciej, będą starali się zachęcić was do inspirującej konwersacji. Porozmawiacie na temat waszego związku, a przez to przeżyjecie nieszablonową randkę.

Spacer jest dostępny bezpłatnie podczas Tygodnia Małżeństwa od 7 do 14 lutego.
Pobierzcie aplikację mobilną guideU zróbcie sobie miłosny spacer po Gdańsku: www.guideu.at
Sobota 12 lutego o 12:00
Romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie.

Sobota 12 lutego o 17:00
Spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi
Miejsce: Chrześcijańska Szkoła Montessori (ul. Jagiellońska 5a, Gdańsk).

Jeśli masz Androida i chcesz skorzystać bez opłat z tej randki, napisz do nas na adres (FamilyLifePolska@gmail.com) - otrzymasz od nas kod na bezpłatne korzystanie ze spaceru.
Tydzień Małżeństwa to sympatyczna i atrakcyjna forma tworzenia społecznej tradycji celebrowania związku małżeńskiego. Nieprzypadkowo w czasie poprzedzającym najpopularniejsze na świecie święto zakochanych - walentynki. Liczba i różnorodność wydarzeń towarzyszących tej kampanii sprawiają, że możemy mówić o prawdziwym festiwalu małżeństwa.

W tym roku Tydzień Małżeństwa w Gdańsku organizuje FamilyLife Polska.
Tydzień Małżeństwa to również kampania społeczna, którą w Gdańsku obchodzimy po raz ósmy. Zawsze w dniach 7-14 lutego świętujemy i propagujemy bliską i komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Tydzień Małżeństwa stanowi część inicjatywy Marriage Week International, której pomysłodawcą jest Brytyjczyk - Richard Kane.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Głowica w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym to: