Wydarzenie już się odbyło

Tydzień Programisty 2019

Na całym świecie w 256. dniu roku obchodzony jest Dzień Programisty. W związku z tym zarezerwuj sobie czas od 8 września 2019 r. do 14 września 2019r. i dołącz do nas, bo jako pasjonaci programowania postanowiliśmy wydłużyć to święto i po raz kolejny zorganizować Tydzień Programisty! 

cze 23

wtorek, godz. 18:15

Gdynia, Sucharskiego 10
bilety 26 zł
cze 26-27

piątek - sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Między 8 a 14 września 2019 r., tym razem w 5 miastach, będziemy współorganizować spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT. Wszystko to odbędzie się dzięki wsparciu partnerów i prelegentów, za których sprawą stworzymy przestrzeń dla przyszłych i obecni programistów, pracodawców, a także inwestorów. Nie zbraknie też miejsca dla ekspertów, którzy będą mogli poznać się i podzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem z innymi.


HARMONOGRAM TYGODNIA PROGRAMISTY:

08.09.2018
  10:00 - 18:00 || CODE{sun}DAY - warsztaty
10.09.2019  17:00 - 20:00 || Jak z sukcesem wejść do branży IT? - meetup
11.09.2019  17:00 - 21:00 || O rekrutacji w IT
12.09.2019  17:00 - 21:00 || Warsztaty

W trakcie wydarzenia nie zabraknie interesujących warsztatów z praktykami, prelekcji, a także konferencji Hello IT! Co jeszcze dla was przygotowaliśmy ? 

CODE{sun}DAY
 to całodzienne warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem lub rozwinąć swoje umiejętności.

Jak z sukcesem wejść do branży IT? Dla każdego, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z programowaniem, a także dla tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą, ale z chęcią poszerzą swoją wiedzę na temat tak szybko rozwijającej się branży.

O rekrutacji w IT - jeżeli nie masz pewności jak wygląda proces rekrutacji w branży IT i chcesz dowiedzieć się jakich błędów nie popełniać - przyjdź na spotkanie,w trakcie którego doświadczeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i przemyśleniami związanymi z rekrutacją.

Więcej na:  Strona Tygodnia programisty lub Strona wydarzenia na Facebook

CODE:ME  to zespół ekspertów, którzy lubią dzielić się wiedzą. Dlatego nie tylko uczymy programowania od podstaw, ale także pomagamy poszerzyć kompetencje i wspiąć się na wyższy poziom tym, którzy pierwsze linie kodu mają dawno za sobą.

Wspieramy kursantów wiedzą i doświadczeniem, kiedy stawiają pierwsze kroki na nowej ścieżce kariery. Pomagamy im w dalszym rozwoju na kursach zaawansowanych, by wreszcie pokazać im kolejne narzędzia na szkoleniach dedykowanych specjalistycznym technologiom.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Rukwiel nadmorska to: