stat
Impreza już się odbyła

Tydzień Przedsiębiorcy 2019

Cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych Pracuję i zatrudniam legalnie, a także kampanii Masz wybór to tylko część tematów tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorcy.

Odbędzie się on w całym kraju pomiędzy 23, a 27 września

Na gdańskich przedsiębiorców czekają ciekawe seminaria. Zapraszamy na siedziby Pracodawców Pomorza. O godzinie 10.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie. Seminarium Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie: ubezpieczenia unijne rozpocznie się o godzinie 12.30. Przedstawiamy na nim zagadnienie delegowania pracowników do pracy za granicę, jak również uciekanie za granicę w celu optymalizacji składek i wynikające z tego konsekwencje.
Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: potwierdzenia@pracodawcypomorza.pl (w treści wiadomości prosimy o wskazanie wybranego seminarium, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail). Liczba miejsc na seminariach jest ograniczona.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także publikacje: 15 lat UE. Bez granic dla ubezpieczonych, Legalność zatrudnienia. Poradnik dla pracodawców i pracowników, Przedsiębiorco! Korzystasz z outsourcingu pracowniczego?, Jesteś płatnikiem składek? Kiedy będziesz zwolniony z obowiązku składania dokumentów rozliczeniowych? Poradnik dla płatnika składek, Skracamy? Tak z 50 do 10 okres przechowywania akt pracowniczych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co jest naturalnym wrogiem mszycy?