stat
Impreza już się odbyła

Tydzień Przedsiębiorcy 2019

Cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych Pracuję i zatrudniam legalnie, a także kampanii Masz wybór to tylko część tematów tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorcy.

Na gdyńskich przedsiębiorców czekają ciekawe seminaria. O godzinie 9.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie. Seminarium Zatrudniam legalnie - współpraca ZUS przy ustaleniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych rozpocznie się o 11.30, a seminarium Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia o 13.30.

W ramach seminarium Zatrudniam legalnie współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych będziemy informować m.in. o tym, na co zwrócić uwagę przy naliczaniu świadczeń jak również na kwestie uprawnień do kontrolowania zwolnień lekarskich. Seminarium Zatrudniam legalnie pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia poświęcone będzie m.in. rodzajom świadczeń w zależności od formy zatrudnienia i ubezpieczenia czy też prawu do świadczeń w przypadku korzystania z ulg w opłacaniu składek.

Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: magdalena.jaworska02@zus.pl (w treści wiadomości prosimy o wskazanie wybranego seminarium, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail). Liczba miejsc na seminariach jest ograniczona.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także publikacje: 15 lat UE. Bez granic dla ubezpieczonych, Legalność zatrudnienia. Poradnik dla pracodawców i pracowników, Przedsiębiorco! Korzystasz z outsourcingu pracowniczego?, Jesteś płatnikiem składek? Kiedy będziesz zwolniony z obowiązku składania dokumentów rozliczeniowych? Poradnik dla płatnika składek, Skracamy? Tak z 50 do 10 okres przechowywania akt pracowniczych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Za co odpowiedzialne są bakterie?