• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ulep garnek, zostań rzecznikiem prasowym...

Połowa ferii za nami a miejskie domy kultury wciąż zapraszają na ciekawe zajęcia. Młodzież może spróbować swoich sił na zajęciach z ceramiki w MKT "Plama". Teatr "Wybrzeżak" kontynuuje akcję Skok na "Warzywniak", w ramach której w ostatni weekend ferii za darmo będzie można obejrzeć kabaretowy spektakl Abelarda Gizy pt. "Warzywniak".

Młodzieżowy Klub Twórczy "Plama" przygotował na okres ferii promocję cenową. Za jednorazowy udział w zajęciach zapłacimy 10 zł. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych, fotograficznych oraz dziennikarstwa z elementami public relations.

- Polecam zajęcia z ceramiki, dysponujemy kołem garncarskim i piecem do wypalania - mówi Anna Urbańczyk z MKT "Plama".

Zajęcia ceramiczne odbędą się we wtorek w godz. 15-17. Zajęcia plastyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych - w środy w godz. 18-20.

- Na naszych warsztatach teatralnych można poznać tajniki tańca towarzyskiego - mówi Anna Urbańczyk. - Chętni mogą się zgłosić w czwartek w godz. 16-18. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 557-42-47.
Teatr "Wybrzeżak" zaprasza młdzież w wieku 12-18 lat na spektakl pt. "Warzywniak", który będzie można zobaczyć 27, 28 i 29 lutego br. o godz. 19. Darmowe zaproszenia rozdawane będą z 3-dniowym wyprzedzeniem - 25, 26 i 27 lutego w godz. 14.00-14.30 na peronach SKM. Należy szukać "wybrzeżakowych" ochotników przebranych za warzywa.

MKK Keja w Nowym Porcie organizuje warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia obejmować będą ćwiczenia na wyobraźnię, ruch i rytm, pantomimę, improwizację. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 343-94-09.
Na lodowisku w halii "Olivia" można się ślizgać od godz. 10.30 - co półtorej godziny. Ostatnia szansa o godz. 19.30. Dla chłopców z rocznika 1995-1998 przygotowano specjalną ofertę. W czasie ferii codziennie w godz. 9.00-9.45 odbywają się bezpłatne zajęcia z instruktorem.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Konferencja dla rodziców
wykład, warsztaty, konferencja
cze 4
sobota, g. 09:00
Gdańsk, Hevelianum
Wstęp wolny
Międzynarodowa Konferencja Naukowa
konferencja
maj 27-28
piątek - sobota, g. 10:00 - 18:00
Gdańsk, Teatr Szekspirowski
Wstęp wolny
Światowy Dzień Pszczół
spotkanie
maj 20
piątek, g. 18:00 - 20:00
Gdańsk, Ratusz Staromiejski
Wstęp wolny

Ogłoszenia polecane

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Pomniki przyrody to: