• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Implanty 2024

Zapraszamy do udziału w VI edycji Konferencji Naukowej "IMPLANTY 2024" pod hasłem "Interdyscyplinarność w tworzeniu biomateriałów", która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2024 roku w Centrum Szkoleniowym Politechniki Gdańskiej "EUREKA" w Sopocie. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Związek Uczelni im. Daniela Fahrenheita oraz Koło Naukowe "Materiały w Medycynie", skupi na sobie ekspertów z różnych dziedzin nauki i przemysłu, łącząc wiedzę z zakresu inżynierii biomateriałów, medycyny i technologii.

cze 26-29

środa - sobota

Gdańsk-Sopot
bilety 600 - 2200 zł
Komitet Naukowy będzie się składał z wybitnych specjalistów i naukowców z czołowych polskich uczelni i instytutów, na czele którego stanie prof. dr hab. Sylwia Rodziewicz-Motowidło z Uniwersytetu Gdańskiego. Zagwarantuje on wysoki poziom merytoryczny dyskusji, a ich różnorodne doświadczenia i specjalizacje gwarantują interdyscyplinarne podejście do tematyki konferencji.

Konferencja IMPLANTY 2024 to platforma dla naukowców, lekarzy, inżynierów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie biomateriałów. Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz zastosowaniach nowoczesnej aparatury medycznej. Sesje plenarne, wykłady i warsztaty prowadzone przez uznanych ekspertów umożliwią wymianę wiedzy i doświadczeń, a także będą okazją do prezentacji badań i projektów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi nie tylko okazję do wymiany naukowych doświadczeń, ale także miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów i współpracy między uczelniami, instytutami badawczymi i przemysłem. Szczegółowe informacje dotyczące programu konferencji, rejestracji i zakwaterowania znajdują się na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  1390 - 2490 zł
 • Przedsprzedaż
  1190 - 2190 zł

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z:

 

Najczęściej czytane