• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

VII Kongres E(x)plory

Wydarzenie w ramach

Kongres Explory to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Już po raz siódmy zaprosimy do Polski najwybitniejszych przedstawicieli nauki i biznesu. Innowatorów i startupowców, którzy dzisiaj zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby stali się oni źródłem inspiracji, ale również wiary i siły w swoje możliwości, pomysły i projekty. Kongres E(x)plory jest częścią Gdynia E(x)plory Week 2018.

maj 20-21

poniedziałek - wtorek

Gdańsk
bilety 750 - 950 zł
VII Kongres E(x)plory jest stałym punktem programu Gdynia E(x)plory Week, finałowego wydarzenia Programu E(x)plory, które od 7 lat organizuje Fundacja Zaawansowanych Technologii. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele biznesu, instytucji rządowych, jak równieżstartupowcy, naukowcy i inwestorzy. Uczestnicy VII Kongresu E(x)plory przyjrzą się bliżej zagadnieniu mentoringu oraz aktualnie bardzo popularnym i prężnie działającym programom mentoringowym.

Poruszone zostaną między innymi takie pytania, jak: czym jest mentoring, komu jest potrzebny i kiedy powinniśmy pomyśleć o wsparciu mentorskim. Zaprezentowane zostaną także projekty laureatów Konkursu Naukowego E(x)plory rozwijane w ramach Programu Mentorskiego E(x)plory prowadzonego wspólnie przez PWC Polska oraz Fundację StartupHub Poland. O doświadczeniach uczestnika programu mentoringowego i jego wpływie na dalszą karierę opowie m.in. Igor Kaczmarczyk, Laureat Konkursu Naukowego E(x)plory i założyciel Amber Laboratories. Po udziale w E(x)plory otrzymał on wsparcie od Ambasady Izraela polegające na stażu w Instytucie Weizmanna, gdzie mógł kontynuować swoje badania nad bakteriobójczymi właściwościami bursztynu bałtyckiego. Swój projekt rozwijał również w ramach programu mentorskiego PWC Polska.

Gościem specjalnym VII Kongresu E(x)plory będzie Inna Uwarova, pierwsza koordynatorka polskiego oddziału Europejskiego Biura Edukacji Kosmicznej Europejskiej Agencji Kosmicznej, obecnie doktorantka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. W 2006 zaangażowała się w projekt satelity studenckiego Europejskiej Agencji Kosmicznej - ESEO. Od ponad 5 lat prowadzi projekt drugiego satelity Politechniki Warszawskiej - PW-SAT2.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Więcej na www.explory.pl
Wydarzenie na Facebooku - https://www.facebook.com/events/329126434315765/
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Zaawansowanych Technologii.

Informacja o biletach

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy na wydarzenie są obowiązkowe i odbywają się droga internetową: www.explory.pl

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które z wymienionych poniżej miast ma największą powierzchnię?

 

Najczęściej czytane