stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

VIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego

W dniu 11 kwietnia 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Przewóz ładunku drogą morską" organizowana przez Katedrę Prawa Morskiego WPiA oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

wrz 2-3

czwartek - piątek

Sopot,
bilety 2421 - 2781 zł
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

VIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Przewóz ładunku drogą morską" jest poświęcona istotnym i często kontrowersyjnym kwestiom prawnym o podstawowym znaczeniu dla międzynarodowego obrotu morskiego, a w szczególności regułom stosowanym przy przewozie ładunku statkami morskimi, w tym prawom i obowiązkom stron umowy przewozu ładunku drogą morską, oraz odpowiedzialności przewoźnika, a także prawu ubezpieczeń morskich związanych z morskim przewozem ładunku. W czasie konferencji zostaną poruszone zagadnienia osadzone w sferze prawa oraz gospodarki związane ze współczesnymi wyzwaniami międzynarodowego obrotu morskiego.

Tegorocznej edycji konferencji towarzyszyć będzie II International Seminar "Maritime Roman Law", którego inicjatorem jest Zakład Prawa Rzymskiego WPiA UG. Dodatkowo jak co roku odbędzie się Panel młodych naukowców. Obydwa te wydarzenia odbędą się w dzień poprzedzający konferencję tj. 10 kwietnia 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga natomiast wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje, w tym formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie internetowej konferencji pod adresem: www.prawo-morskie.pl.

Partner Główny:
Remontowa Holding

Partner Strategiczny:
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA

Partnerzy:
Euroafrica Shipping Lines Cyprus Limited
DCT Gdansk - Deepwater Container Terminal
Związek Miast i Gmin Morskich
Nata - www.nata.com.pl
Miasto Gdańsk

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Larwa żaby trawnej to:

 

Najczęściej czytane