stat
Wydarzenie już się odbyło

Vital Voices TriCity Network - meet the leaders

Vital Voices 3city Network - meet the leaders - spotkanie otwarte dla pomorskich liderek.

sie 9

niedziela, godz. 14:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
sie 16

niedziela, godz. 9:00 - 18:00

bilety 250 zł
Pracujesz zawodowo od minimum 7 lat? Działasz społecznie lub wolontariacko? Jesteś liderką lub dążysz do tego, by nią zostać? Przyjdź i posłuchaj historii kobiet, które odniosły sukces!

15 listopada w Olivia Star w Gdańsku odbędzie się spotkanie obecnych i przyszłych liderek Pomorza. Organizatorkami wydarzenia są absolwentki 7. edycji ogólnopolskiego Otwartego Programu Mentoringowego Vital Voices Chapter Poland - Marta Szadowiak (Projekt PR) oraz Katarzyna Paduch (Astek Polska). Patronat honorowy nad spotkaniem objęło Vital Voices Chapter Poland, reprezentujące międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership. Założona w 1997 roku przez ówczesną Pierwszą Damę Ameryki - Hillary Clinton i byłą Sekretarz Stanu -  Madeleine Albright organizacja wspiera kobiety w imię zasady, że prawa człowieka to prawa kobiet, a prawa kobiet to prawa człowieka.

Wieczorne spotkanie otwarte dedykowane jest wszystkim kobietom, które aktywnie działają w swoich środowiskach i mogą pochwalić się zawodowymi sukcesami lub też dopiero do nich dążą. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy mieć za sobą minimum 7 lat doświadczenia zawodowego oraz pracować na rzecz innych (społecznie/ charytatywne/ wolontarystycznie).

Misją Vital Voices Poland jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w Polsce, Europie i Azji. Fundacja posiada grono ponad 300 stypendystek prestiżowych programów  mentoringowo - rozwojowych. W Polsce przeszkoliliśmy już ponad 1000 kobiet w zakresie przywództwa. Mimo, że uczestniczkami programów są zarówno kobiety z całej Polski i z innych krajów Europy i Azji, to dotychczasowe inicjatywy odbywały się głownie w Warszawie. Teraz chcemy wesprzeć liderki z Pomorza w ich regionie - mówi Elżbieta Raczkowska, CEO Vital Voices Chapter Poland.

Celem organizowanego w Trójmieście spotkania jest wsparcie kobiet z Pomorza, które pragną się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Podczas wydarzenia uczestniczki będą miały okazję wysłuchać inspirujących historii i dowiedz się, co zrobić, by ich działania były jeszcze skuteczniejsze. W tym celu przygotowano aż trzy prelekcje. Głos zabiorą Patrick Kozakiewicz( IBM Leader), Monika Płocke( Nordea) oraz Monika Godzińska( Bank BPH). Po wystąpieniach uczestniczki będą miały także możliwość zadać prelegentom dodatkowe pytania.

Podczas wydarzenia stawiamy również na networking. Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń w gronie innych kobiet, które w swojej karierze i życiu podjęły odważne decyzje - wyjaśniają Marta Szadowiak i Katarzyna Paduch, organizatorki wydarzenia.

Harmonogram
17:30 - 18:00
Rejestracja - Olivia Star, siedziba Nordea
18:00 - 18:10
Otwarcie: Ela Raczkowska, CEO Vital Voices/ Marta Szadowiak Projekt PR i Kasia Paduch Astek Polska - lokalna koordynacja
18:10 - 18:30
Prezentacja: Mindful leadership, Patrick Kozakiewicz, Mindfulness @IBM Leader
18:30 - 19:00
Meet the leaders: Monika Płocke, Head of Banking Technology Software Engineering @Nordea
19:00 - 19:30
Meet the leaders: Monika Godzińska, Vice President @Bank BPH
19:30 - 20:00
Pytania do prelegentów (Q&A)
20:00 - 21:00
Networking

Prelegenci:
Patrick Kozakiewicz - światowej klasy mówca, prezenter i facylitator, certyfikowany trener Mindfulness, Agile & Design Thinking Coach. Obecnie prowadzi społeczność ponad 12 000 osób, zarządza grupami na całym świecie oraz prowadzi sesje coachingowe i warsztatowe.

Monika Płocke - manager, dyrektor zarządzający. Od ponad 20 lat związana z branżą IT. Karierę budowała w firmach AT&T Bell Labs i Prokom. W 2000 r. została dyrektorem IT w Polsce i krajach bałtyckich w Nordea Bank Polska. Obecnie odpowiada w Grupie Nordea za dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych, zarządzając ponad 1800 specjalistami z Danii, Szwecji, Finlandii i Polski. To również Członek Rady Naukowej Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni.

Monika Godzińska - Wiceprezes Zarządu Banku BPH. Przez 12 lat kariery zawodowej w ramach grupy GE Capital zdobyła bogate doświadczenie, piastując różne stanowiska menedżerskie w ramach Pionu Finansowego, Pionu Operacji i w obszarze zarządzania portfelem projektów. W latach 2010 - 2013 była członkiem ścisłej kadry zarządzającej Banku, odpowiadając za zwiększenie produktywności biznesu oraz zarządzanie portfelem projektów. Od  2013 roku pełniła funkcję Dyrektora Wykonawczego Departamentu Rachunkowości i Sprawozdawczości. W listopadzie 2016 objęła funkcję Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za Pion Finansów.
 

Informacja o biletach

Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy:
https://evenea.pl/event/vitalvoices3miasto

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta oprócz ryb żyją w Bałtyku?