stat
Impreza już się odbyła

WEBINAR: Livestreamy w biznesie

  • wtorek, 27 lipca, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Livestreamy w biznesie czyli jak się ciekawie pokazać na żywo. Wspólnie podzielimy się naszym doświadczeniem zebranym przez ponad 2- letnią przygodę z transmisjami live w justjoin.it.

17 sierpnia - 31 grudnia 2021, godz. 19:00

Wstęp wolny
Podczas prezentacji dowiesz się:
- Jak tworzyć transmisję?
- Jakie tworzyć transmisję?
- Jak promować transmisję?
- Jak promować swój przekaz podczas transmisji nie tracąc przy tym zainteresowania (oraz zaufania) odbiorcy.

Prowadzący:
Oliwier Bławat - Piłkarz na emeryturze, licencjonowany pilot lotniczy (co z tego, że drona...), aktualnie producent wideo w justjoin.it . Jestem osobą, która nieustannie stara się łączyć prywatne zajawki z ambicjami zawodowymi, m.in dzięki takiemu podejściu realizujemy innowacyjne formaty wideo dla branży IT - quizy z nagrodami, teleturnieje Live, telewizję śniadaniową czy też... parodię filmu The Ring z wykorzystaniem wizerunku programisty. Wieczorami lubię sobie popykać w plejke
Julia Smulska - Niespełniona zawodowo skydiverka. Nurkuje już tylko (... albo aż!) w marketingowym świecie live-streamów IT. Organizacyjny świr. Lubię kalendarze,planowanie i social media, tym samym dopełniam ekstremalne technikalia drugiej części video dream teamu - Oliwierowi, czyli Video Magicianowi w Just Join IT. Oprócz realizacji transmisji live, opowiemy Wam o kuluarach tworzeniu różnych formatów, promocji i moderacji takich wydarzeń

Jump Your Business skierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach projektu odbywają się bezpłatne webinaria i indywidualne konsultacje z jednymi z najlepszych ekspertów na rynku, w trzech kluczowych dla przedsiębiorców obszarach: sprzedaż B2B, media społecznościowe, wystąpienia przed kamerą.

Organizatorami projektu są Inkubator STARTER oraz Miasto Gdańsk.

Dowiedz się więcej na stronie projektu: https://jump.inkubatorstarter.pl/

Razem z nami przeskocz na kolejny poziom biznesowy!

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańsk.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Źródła energii odnawialnej to:

 

Najczęściej czytane