stat
Impreza już się odbyła

Warsztat analizy snów i pracy ze snami

Serdecznie zapraszamy na warsztat analizy snów i pracy ze snami, który odbędzie się 18 stycznia 2018 w Sopocie. Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką analizy snów oraz przygotowanie uczestników do samodzielnego posługiwania się nią.W czasie zajęć można będzie m.in. uzyskać podstawowe informacje na temat procesu śnienia, poznać jego terapeutyczny potencjał, oraz popracować nad odczytaniem znaczenia z naszych snów.

W dniu 19 stycznia 2018 będzie również możliwość umówić się na sesje indywidualne z prowadzącą warsztat. Dostępne metody pracy na sesjach indywidualnych: Ustawienia hellingerowskie, Analiza snów, Dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z Pola Serca, Kroniki Akaszy, ogólne sesje terapeutyczne

Zarys warsztatu:
Ponieważ jest to wydarzenie o charakterze samorozwojowym i terapeutycznym, rozpoczniemy od przedstawienia się i wymiany informacji. Uczestnicy będą mogli opowiedzieć parę słów o sobie, o tym co nas przyprowadziło na zajęcia, i co chcielibyśmy zyskać dla siebie przez uczestnictwo w wydarzeniu.

Następnie przejdziemy do części poświęconej tematyce śnienia. Posłuchamy informacji o samym procesie snu i o znaczeniu jakie sny mają w naszym życiu, a także o potencjalnych korzyściach, płynących z poświęcenia im większej uwagi.

Wykonamy ćwiczenia wspomagające wyobraźnię i kreatywność, które otworzą nam furtkę do samodzielnego posługiwania się analizą snów.

Będziemy również opowiadać nasze sny, rozkładać je na części pierwsze (z pomocą wcześniej wykonanych ćwiczeń), i później, na przykładach nauczymy się odczytywać ich znaczenie.

Prowadząca: Marta Wrona; tematyczny zakres pracy (m.in.): ustawienia systemowe (wg Berta Hellingera), ustawienia snów i astrologiczne, psychologia transpersonalna - wzorce COEX, matryce okołoporodowe (wg Stanisłava Grofa) i sfera transpersonalna, Dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z Pola Serca, Kroniki Akaszy, archetypy, analiza snów i psychologia głębi.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    150 zł
  • Przedsprzedaż
    100 zł
Cena biletów w przedsprzedaży obowiązuje przy wysłaniu przedpłaty do 15 stycznia 2018*
*Przedpłata obejmuje 50% pełnej kwoty i jest zwracana tylko w sytuacji, gdyby warsztat miał się nie odbyć.

Dane do przelewu:

Marta Wrona
55 1160 2202 0000 0000 4832 5214
opis: warsztat snow Sopot + imię i nazwisko osoby biorącej udział w warsztacie

Po wpłacie zaliczki, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail: spaceluminous3@gmail.com
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Co to jest rolnictwo ekologiczne?