stat

Warsztat językowy - hiszpański poziom A1

Zaczynasz przygodę z hiszpańskim i czujesz, że potrzebujesz zajęć praktycznych? Podczas lekcji jesteś zakłopotany i chciałbyś poćwiczyć wymowę? Stresujesz się, że użyjesz nieodpowiedniego słowa? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań jest twierdząca to dobrze trafiłeś! Ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
gru 12

sobota, godz. 12:00 - 17:00

Online
Wstęp wolny
Czym jest warsztat? Jest to intensywna, 60 minutowa sesja z native speakerem, lektorem języka hiszpańskiego z naszej szkoły. To zajęcia praktyczne wk których pojawią się zabawy i ćwiczenia mające na celu łagodne, stopniowe wprowadzenie w świat konwersacji. Będziesz mówić, mówić i mówić! Ćwiczyć słownictwo z rodowitą Hiszpanką!

Przed warsztatem dostaniesz listę ze słownictwem oraz wyrażeniami, które należy powtórzyć. Podczas sesji będą odgrywane scenki i w ten sposób nabierzesz pewności siebie i poćwiczysz zagadnienia, które już znasz.

Dopracujemy podstawowe zagadnienia:
Przedstawianie się
Słownictwo związane z zawodami + miejsca pracy
Witanie się i żegnanie

Ilość miejsc: od 4-8 osób

Podczas spotkań panuje luźna atmosfera i wzajemne zrozumienie. Nie obawiaj się, że nie dasz rady, zasady którymi kierujemy się na zajęciach to: nie krytykuj, nie poprawiaj, nie wywyższaj się.
Wszyscy uczestnicy mają podobne do Twoich problemy, wspólna praca to ogromna dawka wsparcia i motywacji.
Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta oprócz ryb żyją w Bałtyku?