• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty: Dzikie ogrody, leśne parki, czyli jak mądrze pielęgnować zieleń?

Świętując Otwarty dzień funduszy europejskich zapraszamy 8 października o godz. 11:00 na warsztat "Jak zakładać łąki kwietne?". Etap pierwszy/jesień.

gru 11

niedziela, godz. 12:00 - 14:30

Gdańsk,
bilety 70 zł

w każdy czwartek (do 29.12), godz. 18:00

bilety 29 - 102 zł
Co zrobić, aby nasze parki i ogrody były lepszym miejscem do gniazdowania i zbierania pokarmu dla dzikich owadów zapylających? Ruszamy w teren parku na Goyki, badamy i rozmawiamy o tym jak tworzyć dzikie ogrody i budować pomoce gniazdowe dla zapylaczy, jak dostosować swoje oczekiwania do naturalnego rytmu przyrody. A wszystko to pod przewodnictwem Kamili Chomicz i z pomocą pracowników Goyki 3 Art Inkubatora.

Przewidywany czas trwania warsztatu: 2 godziny.

W trakcie wydarzenia, można będzie nabyć pajdy chleba ze smarowidłami przygotowane przez Jeden Chleb oraz kupić torby/kosmetyczki/nerki wykonane z bannerów przez Zeroban dla Goyki 3 i Literackiego Sopotu.
 
Projekt Adaptacja zabytkowego zespołu willowo-parkowego przy ul. Jakuba Goyki 1-3 oraz części Parku Północnego w Sopocie na potrzeby Art Inkubatora i biblioteki publicznej dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Informacja o biletach

Udział bezpłatny
Zapisy https://app.evenea.pl/event/dzikieparki/

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Warchlak to:

 

Najczęściej czytane