stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty

  • sobota, 14 grudnia,
    godz. 10:00
  • Gdańsk, Warneńska 8c/3
  • 30

PAWEŁ I GAWEŁ- DOM NAUKI I ZABAWY zaprasza Dzieci w wieku 3 - 8 lat wraz z Rodzicami lub Opiekunami na Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty - Elektryczność.

Olivia Star Top - Rodzinne niedziele z LEGO®

w każdą niedzielę (do 26.01), godz. 10:00 - 15:00

Gdańsk,
bilety 18 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet

Akademia Budowy Domu

lut 22

sobota, godz. 8.30

Gdańsk,
bilety 30-50 zł
Kiedy: 14 grudnia 2019r. godzina 10.00
Gdzie: ul. Warneńska 8c/3 Gdańsk (Morena)
Wstęp: 30 zł/ dziecko + opiekun,
50 zł/ bilet rodzinny (2 dzieci + opiekun)
Zapisy: 784-395-075 lub paweligawel.gda@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!

Plan na najbliższe sobotnie warsztaty:

Będziemy badać zjawisko elektrostatyki, odpowiemy na pytania: skąd się bierze prąd w domowych gniazdkach oraz dlaczego prąd elektryczny bywa niebezpieczny i jak bezpiecznie korzystać z niego. Sprawdzimy co przewodzi, a co izoluje prąd, a także zbudujemy owocowo-warzywną baterię.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki!
Każde dziecko otrzyma swój zestaw do eksperymentowania.

Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty, to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, twórczej zabawy i kreatywnego spędzenia czasu.
Eksperymenty prezentujące zjawiska fizyczne i chemiczne, są świetnym sposobem na zainteresowanie dzieci różnymi dziedzinami nauki.
Podczas Warsztatów Maluchy odkrywają w sobie poszukiwacza, kształtują twórczy sposób myślenia i działania oraz chętniej rozwijają swoje talenty naukowe.

Warsztaty prowadzi Anna Obszarska- pedagog i autorka programu warsztatów "Domowe Eksperymenty": Warsztaty są moim pomysłem na danie dzieciom czegoś dobrego. Pracowałam w różnych placówka edukacyjnych i opiekuńczych, co pozwoliło mi zauważyć iż dzieci mają ogromną potrzebę ciągłego poznawania i odkrywania. Najlepiej poprzez zabawę. Stąd pomysł na warsztaty, które nie tylko bawią, ale i zachęcają do nauki. Ponieważ oferta na rynku ogranicza się głównie do zajęć pokazowych i niemożliwością jest odtworzenie ich w domu, proponuję zajęcia, które będą inspirować do samodzielnej pracy i poszukiwań, przy użyciu niedrogich i łatwo dostępnych materiałów. A dlaczego rodzinnie? Ponieważ w naszym społeczeństwie jest silna potrzeba stworzenia wspólnej przestrzeni dla rodzica i dziecka.

W razie pytań więcej informacji pod numerem telefonu 784-395-075.

Zdjęcie wykonane podczas warsztatów w DOMu Sąsiedzki w Pałacu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Organizmy jednokomórkowe to: