stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Warsztaty Rodzinne. Przestraszna Manufaktura Experymentu

Jak naukowe metody mogą sprawić, że przedmioty stają się niewidzialne? Jak zrobić slajmy, które oświetlą drogę w ciemności? I dlaczego płyn nienewtonowski może być tak przerażający? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy na Warsztaty Rodzinne do Centrum Nauki Experyment.

w każdy poniedziałek (do 21.06.2021), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł
sty 15

piątek, godz. 20:00

Online
bilety 35 zł
WYDARZENIE ODWOŁANE

Jeśli jesteście gotowi na dreszcz emocji w trakcie warsztatów rodzinnych mamy coś specjalnie dla Was! Sprawimy, że włosy staną wam dęba mamy na to swoje bezpieczne, elektryzujące sposoby. Zdradzimy Wam tajniki charakteryzacji, które znacie z popularnych filmów grozy. Przekonacie się, że sztuczna krew jest rezultatem ciekawego eksperymentu, który wspólnie wykonamy na warsztatach.

Jak zawsze w naszym laboratorium wykonacie wiele zaskakujących doświadczeń, a na koniec rozszyfrujecie zagadkę, która doprowadzi Was do odkrycia tajemniczej receptury. Polecamy nasze przestraszne eksperymenty. Tym razem działamy w myśl zasady doświadczenie albo psikus!

Warsztaty rodzinne, podobnie jak wszystkie aktywności w Centrum Nauki Experyment, odbywają się w bezpiecznych warunkach. Liczba uczestników zajęć została dostosowana do przestrzeni, w której odbywają się zajęcia. Przez wzgląd na wygodę naszych gości warsztaty rodzinne, będą odbywać się jednocześnie w dwóch salach, a nad ich przebiegiem czuwać będą edukatorzy. Pomieszczenia oraz przyrządy są odpowiednio czyszczone po każdych zajęciach. Wszyscy uczestnicy warsztatów zostaną wyposażeni w jednorazowe rękawiczki ochronne. Zarówno pracowników CNE, jak i gości obowiązuje także konieczność zakrywania nosa i ust.

wiek: 8+
termin: 7-8.11 listopada, godz. 12:15 i 15:00

Informacja o biletach

15 zł - wstęp na warsztaty
30 zł - wstęp na warsztaty + zwiedzanie CNE

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Sosna zwyczajna: