• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty: SAP ERP, SAP S/4 HANA, ABAP

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty: SAP ERP, SAP S/4 HANA, ABAP zostań specjalistą, spotkanie z konsultantami SAP.

sie 18

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
SAP to ciągle światowy lider wśród dostawców rozwiązań biznesowych ERP dla przedsiębiorstw ze wszystkich branż i gałęzi gospodarki, który nie zwalnia tempa. Będąc od ponad 30 lat liderem na płaszczyźnie systemów ERP, SAP rozszerza swoje portfolio o system S/4 HANA zbudowany na szkielecie nowoczesnej wyjątkowo szybkiej bazy danych, promuje nowoczesny interface Fiori i umożliwia łatwe łączenie systemu z nowoczesnymi narzędziami wspierania m.in. sprzedaży, planowania. Studia na kierunkach: SAP ERP, S4/HANA, ABAP w WSB w Gdańsku pozwalają posiąść wiedzę z zakresu SAP i przemodelować swoją karierę w dynamicznie rozwijającym się obszarze IT.

Prowadzący:
Sebastian Sobczyk
- specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP, Comarch XL. Konsultant wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci.

Spotkanie jest jednym z warsztatów organizowanych w ramach cyklu Kariera 3.0 przez Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku i Gdyni. Kariera 3.0 to tematyczne spotkania z ekspertami - wykładowcami studiów podyplomowych WSB, w trakcie których poruszonych zostanie wiele interesujących zagadnień z takich obszarów jak m.in. coaching, nowoczesne zarządzanie, produkty SAP dla przedsiębiorstw, język angielski w biznesie. Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które poszukują nowej ścieżki kariery bądź też chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Spotkania będą odbywać się od czerwca do września i realizowane będą stacjonarnie w WSB Gdańsku oraz Gdyni, a także w formie online. Udział we wszystkich wydarzenia z tego cyklu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rezerwacja miejsc.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.wsb.pl/gdynia/aktualnosci/kariera-30-bezplatne-warsztaty-zapisz-sie-juz-dzis

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

W jakiej gdańskiej dzielnicy znajduje się najwięcej pomników przyrody?

 

Najczęściej czytane