• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty: Zarządzać nowocześnie

Zapraszamy na bezpłatny warsztat: Zarządzać nowocześnie - trendy, modele i narzędzia we współczesnym podejściu do przywództwa.

Przywództwo ulega transformacji ze względu na przyspieszenie technologiczne, widoczne szczególnie w dobie pandemii, kryzys nadzoru i nową generację na rynku pracy nie bez powodu zwaną "pokoleniem płatków śniegu". Tradycyjne modele zarządzania przeobrażają się pod wpływem coraz większej zmienności i niepewności otoczenia, czyli świata VUCA. Zwinne podejście coraz bardziej obecne w biznesie, a przede wszystkim Management 3.0 i Servant Leadership to efekt zmian zachodzących w organizacjach. Oczekiwania młodych ludzi związane z budowaniem zróżnicowanej, włączającej kultury organizacyjnej i praca zdalna, która stała się niemal codziennością, to kolejne wyzwania liderów.

Czym jest zatem to nowoczesne zarządzanie, o którym się dyskutuje, czym się charakteryzuje, na jakich filarach jest zbudowane, do czego się odwołuje? Warto znać trendy, kierunki zmiany i nowoczesne modele i narzędzia zarządzania, by móc wyjść naprzeciw zmianie.

Prowadząca:
Ewa Kirsz
- wykładowczyni i menedżerka z wieloletnią praktyką w obszarze HR. Z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania architektka krajobrazu i chirurg drzew. Jej doświadczenia zawodowe obejmują pracę z działach personalnych międzynarodowych organizacji oraz w pracy dydaktycznej jako wykładowczyni.

Spotkanie jest jednym z warsztatów organizowanych w ramach cyklu Kariera 3.0 przez Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku i Gdyni. Kariera 3.0 to tematyczne spotkania z ekspertami - wykładowcami studiów podyplomowych WSB, w trakcie których poruszonych zostanie wiele interesujących zagadnień z takich obszarów jak m.in. coaching, nowoczesne zarządzanie, produkty SAP dla przedsiębiorstw, język angielski w biznesie. Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które poszukują nowej ścieżki kariery bądź też chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Spotkania będą odbywać się od czerwca do września i realizowane będą stacjonarnie w WSB Gdańsku oraz Gdyni, a także w formie online. Udział we wszystkich wydarzenia z tego cyklu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rezerwacja miejsc.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.wsb.pl/gdynia/aktualnosci/kariera-30-bezplatne-warsztaty-zapisz-sie-juz-dzis

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Nagrzane od podłoża powietrze:

 

Najczęściej czytane