• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty: zrób swój krem i peeling!

Warsztaty kosmetologiczne z dr Olgą Krasodomską: Zrób swój krem i peeling!

Na stacjonarnych warsztatach w laboratorium kosmetologicznym WSB Gdańsk opowiemy ciekawostki o skórze i o działaniu kosmetyków. Każdy wykona kosmetyki idealne na lato: odżywczy peeling, pielęgnującą maskę na bazie glinki, musujące, aromatyczne kule do kąpieli.
Kosmetolodzy pomogą skomponować kosmetyki według indywidualnych potrzeb skóry, a wykonane własnoręcznie kosmetyki zabierzesz do domu.

Spotkanie odbędzie się w WSB Gdańsk.

Prowadząca:
Dr Olga Krasodomska - wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na Wydziale Zdrowia. Łączy wiedzę z zakresu chemii i dermatologii. Występowała na konferencjach, prowadziła szkolenia. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają na rozumienie potrzeb skóry i przyczyn niedoskonałości. Na przestrzeni lat zdobywała doświadczenie w twórczej pracy naukowej i w gabinetach kosmetycznych w Polsce i za granicą. Prowadzi swój gabinet kosmetyczny.

Spotkanie jest jednym z warsztatów organizowanych w ramach cyklu Zdrowe Inspiracje przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Zdrowe Inspiracje to tematyczne spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz ekspertami-wykładowcami WSB Gdańsk, których celem jest zainspirowanie do zdrowego stylu życia. Dbanie o zdrowie to klucz do dobrego samopoczucia. Odpowiednio dobrana dieta, pielęgnacja ciała i aktywności sportowe pozytywnie wpływają na jakość naszego życia.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy: https://www.wsb.pl/gdansk/formularz/zdrowe-inspiracje-z-wsb-zapisy-2

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Wskaż rośliny uprawiane na olej:

 

Najczęściej czytane