• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Wayman Managers Meeting

Czy talent i wiedza, to w dzisiejszych czasach wystarczajaco dużo, by odnieść sukces? Rynek obfituje w młodych, zdolnych i zdeterminowanych, którym jednak nie udaje przebić się do pierwszej ligi. Szczególnie widoczne jest to w branżach kreatywnych i projektowych, gdzie konkurencja jest duża, a popyt znacznie niższy. Świetnie wykształceni, ambitni, wręcz skazani na sukces. Szybko pną się po szczeblach kariery, decydują się na założenie własnej firmy i tuż potem często rozbijają się o mur. Czy właściciele firm projektowych są dobrze przygotowani do wprowadzenia swoich marek na rynek?

Ci, którzy już podbili branżę projektową rozmywają wizję, w której zdolności projektanta są wystarczającym czynnikiem. Bez smykałki do robienia interesów, a przede wszystkim dbania o efektywność - daleko niestety zajść nie można. A tego niestety nie uczą na studiach. Pozostaje zdobywanie doświadczenia na bolesnych przykładach lub edukować się na własną rękę.

Temu jak sprawnie zarządzać firmą projektową oraz nie wpaść w pułapkę nieefektywności, poświęcona będzie pierwsza międzynarodowa konferencja Wayman Managers Meeting, organizowana przez gdyńską spółkę Wayman. Jak mawia prezes zarządu spółki, Piotr Bilon:

Projektowanie wkracza w nową erę, w której systemy zarządzania staną się narzędziem powszechnie stosowanym w firmach projektowych. Efektywność pracy zależy od tego, w jakim topniu wszyscy projektanci będą informowani o postępach i działaniach innych. Pułapką w takiej sytuacji jest zarządzanie kosztami oraz czasem wykonywania skomplikowanych projektów. Dzięki systemom informatycznym dopasowanie do określonego budżetu jest łatwiejsze i dzieje się praktycznie na żywo.

Wayman Managers Meeting odbędzie się 13. października br. w gdyńskim hotelu Courtyard by Marriott. Wśród prelegentów znajdą się polscy i zagraniczny eksperci z zakresu zarządzania, inwestycji oraz rozwoju marek m.in. Piotr Wilam, Kari Manner czy Piotr Bucki.

W trakcie konferencji odbędzie się również promocja książki Piotra Bilona "Efektywne zarządzanie firmą projektową"

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Z jakimi województwami sąsiaduje województwo pomorskie?

 

Najczęściej czytane