Impreza już się odbyła
PATRONAT

We do IT

21 i 22 kwietnia w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja "We do IT". Wydarzenia skierowanego do studentów i młodych absolwentów kierunków związanych z branżą IT.

gru 12

sobota, godz. 12:00 - 17:00

Online
Wstęp wolny
sty 14

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
Wydarzenie to ma zachęcić uczestników do zakładania własnych działalności i realizowania własnych projektów. Podczas dwudniowych warsztatów, uczestnicy podzieleni na cztery zespoły, stworzą produkt, który ma szanse wejść na rynek. W tym celu otrzymają wsparcie mentorów i ekspertów pionu technicznego, finansowego, prawnego i marketingowego. Podczas gali finałowej, drużyny zaprezentują wyniki swoich weekendowych działań, a na autorów najlepszego projektu czeka nagroda główna.

- Przed nami spore wyzwanie logistyczne, gdyż warsztaty odbędą się w trzech miejscach równocześnie, w restauracji Republika, Cooltura i White Rabbit, zlokalizowanych na Starym Mieście. Oprócz tego gale otwarcia i finałowa odbędą się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym miejscu, gdzie biznes spotyka się z nauką. - mówi Karolina Kilian, koordynator projektu.

- Nasz Park to dobre miejsce dla kreatywnych ludzi. Łączymy naukę z biznesem, stymulujemy innowacyjną przedsiębiorczość, wspieramy startupy i firmy bazujące na unikalnym pomyśle. Pomagamy idei przerodzić się w rzeczywistość, być może w przyszłości uczestnicy We do IT zaparkują w naszym Parku na dłużej - podkreśla Magdalena Strzelczyk, dyrektor GPNT.

Autorem i organizatorem wydarzenia jest fundacja Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto, której misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, inspirowanie młodych Polaków do odważnego działania i wychodzenia z własną inicjatywą.

Wydarzenie jest darmowe, jednak liczba uczestników jest ograniczona. Natomiast na galę finałową obowiązują zaproszenia, które będzie można wygrać na fanpage'u wydarzenia.

Informacja o biletach

Zapisy trwają do 16 kwietnia pod adresem: http://wedoit.sfbcc.org.pl/rejestracja/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gdańsk to stolica województwa: