• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Webinar dla nauczycieli

Drodzy Nauczyciele, porozmawiajmy o tym, jak przeciwdziałać dyskryminacji w szkołach. We współpracy z doświadczonymi pedagogami oraz Centrum Rozwoju Jump, ze specjalnym udziałem Przemysława Staronia, stworzyliśmy spot pt. #nauczsięreagować. Wideo wraz z pakietem edukacyjnym pomoże Wam i Waszym uczniom podjąć wspólne działanie, aby szkoła stała się bezpiecznym miejscem, gdzie każdego traktuje się z szacunkiem i serdecznością.

13 czerwca - 24 października 2022, godz. 20:30

Online
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 27.12), godz. 9:30

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 347
Wstęp wolny
Zapraszamy na szkolenie 13 listopada (piątek) w godz. 18:00-21:00, podczas którego premierowo zaprezentujemy spot oraz pokażemy Wam, jak korzystać z materiałów, przyczyniając się do tworzenia świadomych i otwartych społeczności szkolnych.

Szkolenie poprowadzą Bogusława Gontarz oraz Ludwika Radacka-Majek. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz ponadpodstawowych.

Rejestracja:
Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, szkolenie odbędzie się online. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa szkoły) na adres: l.radacka-majek@muzeumemigracji.pl. Po przesłaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link do spotkania.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta spotkasz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?

 

Najczęściej czytane