stat
Impreza już się odbyła

Webinar dla nauczycieli

Drodzy Nauczyciele, porozmawiajmy o tym, jak przeciwdziałać dyskryminacji w szkołach. We współpracy z doświadczonymi pedagogami oraz Centrum Rozwoju Jump, ze specjalnym udziałem Przemysława Staronia, stworzyliśmy spot pt. #nauczsięreagować. Wideo wraz z pakietem edukacyjnym pomoże Wam i Waszym uczniom podjąć wspólne działanie, aby szkoła stała się bezpiecznym miejscem, gdzie każdego traktuje się z szacunkiem i serdecznością.

sie 5

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
sie 16-18

poniedziałek - środa, godz. 11:00

Online
Wstęp wolny
Zapraszamy na szkolenie 13 listopada (piątek) w godz. 18:00-21:00, podczas którego premierowo zaprezentujemy spot oraz pokażemy Wam, jak korzystać z materiałów, przyczyniając się do tworzenia świadomych i otwartych społeczności szkolnych.

Szkolenie poprowadzą Bogusława Gontarz oraz Ludwika Radacka-Majek. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz ponadpodstawowych.

Rejestracja:
Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, szkolenie odbędzie się online. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa szkoły) na adres: l.radacka-majek@muzeumemigracji.pl. Po przesłaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link do spotkania.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zwierzęta, które możemy spotkać w Lasach Oliwskich, to. m.in.:

 

Najczęściej czytane