• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Webinar z @mama.kosmetolog!

Zapraszamy na spotkanie online z gościem specjalnym "Zdrowych Inspiracji z WSB!" - @mama.kosmetolog.

wrz 28

środa, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Kosmetolog & lekarz - czy ta współpraca jest możliwa?
Aby funkcjonować na prężnie rozwijającym się rynku w dobie konkurencji- trzeba zadbać o klienta kompleksowo. Kosmetolog i Lekarz- to skuteczne połączenie sił w trosce o zdrowy i piękny wygląd skóry. Podczas webinaru Magda opowie jak powinna wyglądać współpraca lekarza oraz kosmetologa oraz jakich efektów powinniśmy się spodziewać.

Prowadząca:
Magda Suchan
- powszechnie znana jako @mama.kosmetolg. Specjalista w zakresie redukcji blizn z uwzględnieniem technologii Hi-Tech oraz zabiegów anti-aging, terapiach problemów skórnych tj. trądzik, atopowe zapalenie skóry (AZS), przebarwienia, a także w zabiegach modelujących sylwetkę w klinice wiodącej polskiej klinice chirurgii plastycznej Dr Szczyt i Charytonowicz. Wyznaje filozofię holistycznego i profesjonalnego podejścia do pacjenta, co pozwala na skuteczne dobranie indywidualnie skomponowanych terapii zabiegowych z prawidłową pielęgnacją.

Aktywnie poszerza swoją wiedzę jako uczestnik w ogólnopolskich i ogólnoświatowych kongresach dotyczących kosmetologii i medycyny estetycznej, którą to później dzieli się zarówno na lamach licznych publikacji prasowych, a także jako gość programów telewizyjnych.

Spotkanie jest jednym z warsztatów organizowanych w ramach cyklu Zdrowe Inspiracje przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Zdrowe Inspiracje to tematyczne spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz ekspertami-wykładowcami WSB Gdańsk, których celem jest zainspirowanie do zdrowego stylu życia. Dbanie o zdrowie to klucz do dobrego samopoczucia. Odpowiednio dobrana dieta, pielęgnacja ciała i aktywności sportowe pozytywnie wpływają na jakość naszego życia.

Informacja o biletach

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy:
https://www.wsb.pl/gdansk/formularz/zdrowe-inspiracje-z-wsb-zapisy-2

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta są związane z ekosystemem jeziora?

 

Najczęściej czytane