stat
Wydarzenie już się odbyło

Wiedza o Człowieku - Nieuchronna tendencyjność ocen moralnych - wykład profesora Bogdana Wojciszke

Wyjątkowa okazja do wysłuchania wykładu wybitnego psychologa, profesora Bogdana Wojciszke.

Bogdan Wojciszke to autorytet w dziedzinie psychologii miłości i władzy. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu psychologii osobowości i psychologii społecznej. Prowadzi liczne badania dotyczące spostrzegania i oceniania ludzi, rozpatrując, jaki wpływ na ten proces mają wspólnotowość (moralność i funkcjonowanie społeczne) i sprawczość (sprawność, kompetencja, nastawienie na cele). Analizuje mechanizmy rządzące zachowaniami, myśleniem i emocjami osób pozostających w bliskich związkach uczuciowych. Zajmuje się również psychologią statusu i władzy, bada m.in., w jaki sposób zdobycie władzy czy podwyższenie statusu zmieniają funkcjonowanie człowieka. Interesuje się także postawami Polaków wobec przekształceń własnościowych, produktywnością i godnością jako wartościami etycznymi współczesnego społeczeństwa polskiego.

Autor poczytnych książek: "Alfabet miłości" (2015), "Kobieta zmienną jest" (2012), "Psychologia społeczna" (2011), "Człowiek wśród ludzi: zarys psychologii społecznej" (2002), "Psychologia miłości: intymność, namiętność, zaangażowanie" (1994), "Procesy oceniania ludzi" (1991).

Informacja o biletach

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy mailowo – m.kraszewska@gdynia.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod numerem telefonu 58 527 49 08.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki spotkasz w drodze do szkoły?