Wydarzenie

Wielka Fabryka Świętego Mikołaja

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
1 - 12 grudnia 2012
godzina:
9:00 - 19:00
miejsce:

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

adres:
Gdańsk, Trzy Lipy 3
bilety:
35, 40, 50, 59, 90 zł
PATRONAT

O tym miejscu krążą przekazywane na całym świecie legendy i wyobrażenia. Tajemnicza manufaktura, w której w niezwykły sposób powstają zabawki dla wszystkich dzieci. Skarbnica dziecięcych marzeń i fantazji, niedostępna dla ludzkich oczu... Wielka Fabryka Świętego Mikołaja.Specjalnie na życzenie Świętego Mikołaja, fabryka prezentów stanie się dostępna dla dzieci. Na jeden dzień zostaną one pomocnikami swojego ulubionego świętego. Zobaczą na własne oczy jak powstają zabawki, co kryje się w laboratorium Mikołaja i na czym polega tajemnica maszyny prezentów.

Przetestują najpopularniejsze zabawki i najnowsze gadgety stworzone specjalnie z myślą o nich. Poznają ciekawostki dotyczące otaczającego świata. Za pomocą swoich ulubionych gier i interaktywnych zabaw Mikołaj podzieli się z nimi wiedzą o świecie. Na postawie własnych doświadczeń i przeżyć nauczą się i zrozumieją zagadki ze świata nauki i przyrody.

Mali odkrywcy odwiedzą warsztat elfów, który stanie się okazją do zdobycia nowych umiejętności i rozwijania pasji. Stworzone specjalnie na potrzeby Fabryki atrakcje, zaskoczą i rozbawią uczestników, nawiązując do wyobrażeń o magicznym miejscu, w którym spełniają się dziecięce marzenia.

Szczegółowy cennik

Więcej informacji

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (36)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  - jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

  Sprawdź się

  Poziom:

  Owady to: