• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkanocne Tajemnice - Warsztaty Rodzinne w EduParku

Z okazji Świąt Wielkanocnych zapraszamy do EduParku, na specjalnie przygotowane Warsztaty Rodzinne pełne eksperymentów!

Podczas zajęć odkryjemy tajemnice tych wiosennych świąt i zobaczymy je w niecodziennej odsłonie. Pora przerwać świąteczną rutynę! Poprzez doświadczenia  sprawdzimy jak skutecznie i trwale farbować skorupki jaj oraz jaki wpływ na nasze zdrowie mają popularnie stosowane barwniki spożywcze. Wykonamy eksperymenty związane z jajkiem i wodą, sprawdzimy, co pływa a co tonie, nauczymy tańczyć rodzynki i "upieczemy" aromatyczną "Wielkanocną Babę".

Sobota 8.04.2017, Wielki Czwartek 13.04.2017, Wielki Piątek 14.04.2017
- godz. 10:00, 11:30 oraz 13:00

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 roku życia wraz z osobą dorosłą.
Koszt 60 min. warsztatów to 13zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku). Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 10zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe. Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Miejsce warsztatów:
EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego ul. Trzy Lipy 3 budynek C; 80-172 Gdańsk; Email: biuro@edupark.gpnt.pl; Tel: +48 58 739-61-47.

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie włókna pochodzenia naturalnego stosuje się w przemyśle?

 

Najczęściej czytane