stat
Impreza już się odbyła

Wmiksuj się! (1 opinia)

Już za chwilę! Lada moment! Ruszamy z nową wystawą o dźwięku: "Wmiksuj się!". Czego na niej doświadczysz? Przeczytaj!

sty 30

niedziela, godz. 11-13

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 70 zł

w każdy wtorek (do 27.12), godz. 9:30

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 347
Wstęp wolny
"Wmiksuj się!" to nowa wystawa, która będzie wkrótce dostępna w "Galerii Ruchu" Centrum Hewelianum. Przyjechała do nas z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu i zostanie z nami przez najbliższe pół roku.

Nowa wystawa to 7 interaktywnych stanowisk. Będziesz mógł na nich m.in. ugryźć dźwięk, wykrzyczeć się do woli, sprawdzić jak Twój głos brzmi w jaskini, a jak na sali koncertowej.

Do tego podłączymy Twoje serce do pulsometru, który wybije jego rytm na bębnie!

Ale to nie wszystko, bo w specjalnej kabinie będziesz mógł wykrzyczeć się do woli (a przy okazji sprawdzisz poziom natężenia swojego dźwięku i porównasz go z innymi wynikami!).

Na stanowisku z mikserami będziesz mógł tworzyć swoją własną muzykę, jak prawdziwy DJ, a na organach Bum Bum zagrasz... klapkiem!

Wystawa przewidziana jest na ok. 40 min.

Ceny: bilet 5 zł/os, bezpłatnie z biletem wstępu na wystawy stałe (za wyjątkiem Laboratorium Pana Kleksa), bilet grupowy 4 zł/osoby (zwiedzanie z animatorem).
Godziny otwarcia: dla osób indywidualnych tylko w niedziele od godz. 12:00 i 14:30, dla grup od wtorku do piątku w czasie otwarcia Centrum Hewelianum.

Grupy zorganizowane mogą dokonywać rezerwacji mailowo: e-mail: recepcja@hewelianum.pl lub po numerem tel.: (+48 58) 742 33 52 od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30.

Szczegóły organizacyjne

Wystawa jest otwarta od wtorku do piątku, w godzinach pracy Centrum tylko i wyłącznie dla grup szkolnych. Godziny zajęć grup szkolnych: 8:30, 10:00, 11:30, 13:00. .

Osoby indywidualne mogą odwiedzać wystawę tylko w niedziele w godzinach od 12 do 16, oprócz długiego weekendu 11-13 listopada, gdzie wystawa będzie udostępniona dla osób indywidualnych.

Opinie (1)

  • Trochę mało

    Byłam z córką w ostatnią niedzielę. Kupiłam wejście tylko na tą wystawę. Niby nie drogo bo 5 zł, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Tylko ok 7 stanowisk by sobie poeksperymentować i czas bardzo ograniczony. Gdy ktoś nas ponaglił do wyjścia, córka 4.5 l. powiedziała " tak krótko?"
    Nie wspomnę nawet o wściekle drogim górnym parkingu. Kto ustala te ceny za parking??? 4zł za każdą rozpoczętą godzinę?

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do płazów zaliczamy: