Impreza już się odbyła

Wmiksuj się! (1 opinia)

Już za chwilę! Lada moment! Ruszamy z nową wystawą o dźwięku: "Wmiksuj się!". Czego na niej doświadczysz? Przeczytaj!

sie 14

piątek, godz. 20:00 - 22:00

bilety 30-50 zł
wrz 26-27

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 14:00

bilety 120-350 zł
"Wmiksuj się!" to nowa wystawa, która będzie wkrótce dostępna w "Galerii Ruchu" Centrum Hewelianum. Przyjechała do nas z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu i zostanie z nami przez najbliższe pół roku.

Nowa wystawa to 7 interaktywnych stanowisk. Będziesz mógł na nich m.in. ugryźć dźwięk, wykrzyczeć się do woli, sprawdzić jak Twój głos brzmi w jaskini, a jak na sali koncertowej.

Do tego podłączymy Twoje serce do pulsometru, który wybije jego rytm na bębnie!

Ale to nie wszystko, bo w specjalnej kabinie będziesz mógł wykrzyczeć się do woli (a przy okazji sprawdzisz poziom natężenia swojego dźwięku i porównasz go z innymi wynikami!).

Na stanowisku z mikserami będziesz mógł tworzyć swoją własną muzykę, jak prawdziwy DJ, a na organach Bum Bum zagrasz... klapkiem!

Wystawa przewidziana jest na ok. 40 min.

Ceny: bilet 5 zł/os, bezpłatnie z biletem wstępu na wystawy stałe (za wyjątkiem Laboratorium Pana Kleksa), bilet grupowy 4 zł/osoby (zwiedzanie z animatorem).
Godziny otwarcia: dla osób indywidualnych tylko w niedziele od godz. 12:00 i 14:30, dla grup od wtorku do piątku w czasie otwarcia Centrum Hewelianum.

Grupy zorganizowane mogą dokonywać rezerwacji mailowo: e-mail: recepcja@hewelianum.pl lub po numerem tel.: (+48 58) 742 33 52 od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30.

Szczegóły organizacyjne

Wystawa jest otwarta od wtorku do piątku, w godzinach pracy Centrum tylko i wyłącznie dla grup szkolnych. Godziny zajęć grup szkolnych: 8:30, 10:00, 11:30, 13:00. .

Osoby indywidualne mogą odwiedzać wystawę tylko w niedziele w godzinach od 12 do 16, oprócz długiego weekendu 11-13 listopada, gdzie wystawa będzie udostępniona dla osób indywidualnych.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie miasto jest siedzibą władz województwa Pomorskiego?