stat
Impreza już się odbyła

Women Inspire IT

Women Inspire IT to inicjatywa dla kobiet z branży technologicznej. Spotykamy się po to, by wzajemnie inspirować się do działania, ale też by dzielić się wiedzą i uczyć od siebie nawzajem. Chcemy pomagać kobietom w rozwoju i zachęcać je do pokazywania ciekawych projektów, które realizują w swoich organizacjach. Naszym celem jest wspieranie kobiet w stawaniu się liderkami IT i wprowadzenie większej różnorodności do świata technologii.

Społeczność Let's Manage IT w 2018 roku tworzy 2300 osób, z czego ponad 25% to kobiety. To procent żeńskiej publiczności, która uczestniczy w prelekcjach i warsztatach prowadzonych głównie przez mężczyzn. Niespełna 5% kobiet ze sceny dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlaczego tak jest?

- Pierwszym z powodów jest fakt, że kobiety od niedawna zaczęły podbijać branżę IT i droga do bycia liderką IT jest jeszcze przed nimi.

- Drugim - z naszej perspektywy bardzo częstym - jest brak wiary w swoje kompetencje, który blokuje nas przed dzieleniem się swoimi osiągnięciami. Blokuje też przed aspirowaniem do coraz bardziej odpowiedzialnych ról w organizacjach.

Stąd wzięła się idea stworzenia Women Inspire IT, której celem jest wspieranie kobiet w stawaniu się liderkami IT.

Women Inspire IT jest inicjatywą dla kobiet z branży technologicznej. Spotykamy się po to, by wzajemnie inspirować się do działania, ale też by dzielić się wiedzą i uczyć od siebie nawzajem. Chcemy wspierać kobiety w rozwoju i zachęcać do pokazywania ciekawych projektów, które realizują w swoich organizacjach.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Larwa żaby trawnej to: