stat
Impreza odwołana

Wytańcz emocje! Jazz Choreografia

Jazz Choreo to zajęcia, na których spotkacie różne odmiany jazz'u:  contemporary jazz, lyrical jazz, broadway jazz i wiele innych, , które kierunkują tancerza na wszechstronny rozwój. Na zajęciach rozwijamy umiejętności techniczne tańca jazzowego (skoków, obrotów, piruetów, rozciągnięcia, przepływu ruchu czy pracy na podłodze).

wrz 28

wtorek, godz. 17:15 - 18:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 9-10

sobota - niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 90 zł
Uczymy się nowych choreografii, improwizujemy oraz rozwijamy czucie w tańcu i wyrażanie emocji. Towarzyszy nam wspaniała liryczna muzyka, która sama napędza nas do oddania się w nieważkości tańca. Jazz Choreo to zajęcia zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak i osób mających doświadczenie taneczne. Spotkacie tutaj niezwykłą mieszankę ludzi oraz doświadczycie płynącej od nich energii i wsparcia. 

Taniec jazzowy jest tańcem piękna, baletu, rozmowy, szaleństwa, wyrażania emocji, ukazywania osobowości. Ułożony z cudownych skoków, piruetów i wyciągnięć pozwala, aby na chwile się zapomnieć - popłynąć w tańcu.

ZAPISY:
http://akademiaartystyczna.com/zapisy-na-zajecia/

Informacja o biletach

Pełen cennik zajęć oraz przysługujące programy partnerskie na naszej stronie:

http://akademiaartystyczna.com/cennik/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z: