stat
Wydarzenie już się odbyło

X Konferencja Komitetu Badań nad Migracjami PAN

X Konferencja KBnM PAN odbędzie się w Gdańsku w dniach 16-18 września 2021 roku. Organizatorami są: Komitet Badań nad Migracjami PAN, Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, Muzeum Emigracji w Gdyni. Obrady odbędą się na terenie kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku Oliwie, ul. Wita Stwosza.

Planowane wydarzenia:
- Warsztaty metodologiczne dla młodych badaczy migracji;
- Zwiedzanie wystawy czasowej Muzeum Emigracji w Gdyni Klimaks relacje między człowiekiem a środowiskiem naturalnym na przykładzie emigracji Polaków do Ameryki Południowej na przełomie XIX/XX w.
- Debata w Muzeum Emigracji w Gdyni;
- Otwarte posiedzenie Komitetu Badań nad Migracjami PAN.

W terminie 1 czerwca - 10 lipca 2021 przyjmujemy zgłoszenia referatów do programu konferencji, na który składają się sesje tematyczne wymienione w zakładce "Zgłoszenia referatów" na stronie internetowej wydarzenia:
https://kbnmgdansk2021.ug.edu.pl/

Komitet Organizacyjny Konferencji:
Dr hab. Anna Mazurkiewicz, prof. UG Przewodnicząca
Kinga Langowska Sekretarz, UG/MEG
Członkowie:
Dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG (Dziekan Wydziału Historycznego UG); dr hab. Magdalena Lesińska, PAN/UW; dr Michalina Petelska, UG; dr Rafał Raczyński, MEG; Sebastian Tyrakowski (z-ca dyr. MEG).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Źródła energii odnawialnej to: