stat

XI Międzynarodowe Sympozjum Naukowe (1 opinia)

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka, która od 15 lat działa na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin prowadząc działalność terapeutyczną, edukacyjną i badawczą, serdecznie zaprasza na XI Międzynarodowe Sympozjum Naukowe "15 lat IWRD. Terapia osób z autyzmem - model Krantz i McClannahan w badaniach i praktyce". Sympozjum odbędzie się on-line i jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych problematyką autyzmu.

W szczególności do nauczycieli, terapeutów, logopedów, psychologów, pedagogów oraz rodziców i opiekunów osób z autyzmem. Nadrzędnym celem tego spotkania jest zapoznanie uczestników z technikami uczenia, których skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Podczas Sympozjum wybitni specjaliści zaprezentują wykłady z zakresu stosowanej analizy zachowania, pokazując jej wykorzystanie w terapii dzieci i dorosłych z autyzmem.

Udział bezpłatny - konieczność rejestracji na stronie: www.sympozjum.iwrd.pl/rejestracja. Rejestracja zostanie uruchomiona 1 kwietnia 2021, nie ma możliwości wcześniejszych zapisów.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Punkt obowiązkowy dla każdego interesującego się tematyką autyzmu

    Cieszę się, że mimo pandemii uda się zorganizować Sympozjum. Na światowej mapie autyzmu IWRD to bardzo mocny ośrodek, cieszący się uznaniem specjalistów. Zatem do zobaczenia!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to:

 

Najczęściej czytane