Wydarzenie

XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy

data:
20 - 23 lutego 2018
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11

Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy organizowany jest w cyklu czteroletnim przez PIARC od 1969 r. To wydarzenie o globalnej skali, skupiające specjalistów z całego świata w dziedzinie eksploatacji dróg.Najbliższa edycja Kongresu odbędzie się pod hasłem "Zapewnić bezpieczne i trwałe utrzymanie dróg zimą".
Zaproszeni eksperci przedstawią opracowania na temat technicznych, społecznych i ekonomicznych wyzwań związanych z utrzymywaniem mobilności dróg w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Jak dowodzą doświadczenia ubiegłych lat - również XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy w Gdańsku stanowić będzie dla jego uczestników interesującą platformą wymiany wiedzy, prezentacji rozwiązań technologicznych, stanu badań i najlepszych światowych praktyk w dziedzinie zimowej eksploatacji, w tym utrzymania właściwych parametrów technicznych dróg.

Kongres odbędzie się w AmberExpo, jednym z najnowocześniejszych centrów targowo - kongresowych w Europie. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, Kongresowi towarzyszyć będzie część wystawiennicza. Do dyspozycji Wystawców oddajemy profesjonalną przestrzeń ekspozycyjną zlokalizowaną w tym samym obiekcie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Grzyby jadalne to: