stat
Impreza już się odbyła

Za kulisami biznesu Magdalena Głomska

Otwarte spotkanie z cyklu: Za kulisami biznesu - Magdalena Głomska. W czwartek o godz. 13:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Za kulisami biznesu. Tym razem naszym gościem będzie Magdalena Głomska, CEO/Dyrektor Zarządzający Digital & Brand, absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG. Wejście na spotkanie: https://bit.ly/zakulisamibiznesu_WZiE

w każdą środę (do 26.05), godz. 18:00, 18:30

Online
Magdalena Głomska założyła swoją agencję doradztwa marketingowego bazując na własnym, praktycznym doświadczeniu, zdobytym w zarządzaniu wieloosobowym działem sprzedaży i marketingu, budżetami marketingowymi oraz rozwijaniu marek i tworzeniu dla nich strategii marketingowych. Obecnie współpracuje z klientami różnych branż z całej Polski wspierając ich w potrzebnych dla nich obszarach sprzedażowo-marketingowych.

Temat spotkania: Jak zamienić pracę w korporacji na własny biznes w czasie Covid?

Spotkanie będzie prowadzone na platformie Teams w formie rozmowy, podczas której będzie można zadawać pytania na interesujące uczestników kwestie.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do chorób cywilizacyjnych nie zaliczamy: