• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zagraj w StrategIZE

StrategIZE to symulacyjna gra decyzyjna, która ma na celu przybliżenie uczestnikom optymalnego rytmu planowania i wdrożenia strategii w organizacji. Fabuła gry prowadzi uczestnika przez cały proces planowania strategicznego oraz znaczenia zarządzania zmianą w jego trakcie.

Program warsztatu:

- wprowadzenie teoretyczne - Przedstawienie uczestnikom podstawowych informacji w zakresie planowania strategicznego i zarządzania zmianą.

- przedstawienie zasad gry - Podział uczestników spotkania na grupy. W zależności od liczebności grupy zostanie stworzonych od 2 do 4 zespołów. Następnie omówione zostaną zasady gry.

- rozgrywka - Przeprowadzenie rozgrywki, w ramach której każda z grup będzie miała do podjęcia 40 decyzji. Grupa, która sprawniej przejdzie przez proces planowania strategicznego wygrywa!

- podsumowanie i wnioski - Po zakończeniu rozgrywki uczestnicy podzielą się swoimi wrażeniami i wnioskami, natomiast prowadzący podsumuje całość rozgrywki oraz aspekty związane z planowaniem strategicznym oraz zarządzaniem zmianą.

Dlaczego warto wziąć udział?

- zbudujesz lub podniesiesz podstawy merytoryczne w zakresie planowania strategicznego i zarządzania zmianą u kadry zarządzającej.

- uporządkujesz wiedzę w zakresie planowania strategicznego.

- przygotujesz do działania w praktyce (w świecie biznesu) dzięki poszczególnym decyzjom podjętym w trakcie gry.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Plona - doradca z zamiłowaniem do budowania i wdrażania strategii organizacji. W swojej pracy stawia na wysoką jakość usług, która przekłada się na realne efekty biznesowe klienta. Posiada doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju przedsiębiorstw, analizach rynku i konkurencji, zarządzaniu projektami oraz procesami.

Informacja o biletach

obowiązują zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?