Wiadomości

stat

Zapisz się do Żaka i zadbaj o lepszą przyszłość

Szkoła Żak w Gdyni i Gdańsku oferuje kierunki kształcenia dostosowane do wymogów aktualnego rynku pracy. Na jakie warto się zapisać?
Szkoła Żak w Gdyni i Gdańsku oferuje kierunki kształcenia dostosowane do wymogów aktualnego rynku pracy. Na jakie warto się zapisać? mat. prasowe Żak

Chcesz rozwijać swoje pasje? W krótkim czasie zdobyć nowy zawód? To bardzo proste: zapisz się do Żaka i wystartuj z nami już w październiku.Szkoła Żak w GdyniGdańsku oferuje kierunki kształcenia dostosowane do wymogów aktualnego rynku pracy. Na jakie warto się zapisać? Zapotrzebowanie nadal jest na zawody: technik BHP, florysta, opiekun medyczny czy technik administracji. W Żaku kwalifikacje w tych zawodach można zrobić bezpłatnie.

Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne. Żak odpowiada na potrzeby rynku oferując kierunki wizażystka/stylistka, manikiurzystka czy darmowy technik usług kosmetycznych. Z kolei trener personalny z elementami fitness, instruktor ds. terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, opiekun w żłobku i klubie dziecięcym, dekorator wnętrz czy dietetyka to kolejne jednoroczne specjalizacje dające szansę na zwiększenie atrakcyjności CV, a także na realizację własnych pasji.

Kolejne kierunki Żaka: agent celny oraz transport i logistyka są idealnie skrojone na trójmiejski rynek pracy, który wciąż poszukuje tego typu specjalistów.

Aby rozpocząć naukę w Żaku, należy posiadać świadectwo szkoły średniej (nie wymagamy matury) oraz dowód osobisty. Żak to także szansa edukacyjna dla osób dorosłych, które nie miały wcześniej możliwości zdobyć średniego wykształcenia. Warto zapisać się do liceum ogólnokształcącego i zdać maturę.

Już dziś podejmij decyzję i zapisz się, dając sobie w ten sposób szansę na lepszą przyszłość i wyższe zarobki. Tym bardziej, że będąc Słuchaczem Żaka, można odebrać wyprawkę szkolną w ramach programu Dobry Start.

W szkole Żak można uczyć się za darmo. Jest także wiele kierunków, za które miesięczna opłata jest niewielka. Obowiązują również atrakcyjne promocje, nawet do 25 proc.

Żak jest szkołą zaoczną, a zajęcia odbywają się w weekendy co dwa tygodnie, co pozwala uczyć się i pracować jednocześnie. Dzięki temu nie trzeba rezygnować z dotychczasowych obowiązków, by kształcić się w wybranym kierunku.

Na każdą osobę do 26 r. życia czeka legitymacja szkolna oraz bezpłatne zaświadczenie poświadczające status ucznia do ZUS, MOPS, pracodawcy.

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.zak.edu.pl i poczekać na telefon z sekretariatu szkoły.

Zapraszamy do naszych sekretariatów w Gdyni przy ul. 10 Lutego 33 (Dom Rzemiosła) tel. 58 620 00 80 i w Gdańsku przy ul. Targ Drzewny 3/7 (Dom Prasy) tel. 58 308 42 06.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z: