• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zawód medyczny - zawodem przyszłości. Wybierz kierunek dla siebie

14 stycznia 2020 (artykuł sprzed 4 lat) 
Zawód technik dentystyczny pozwala pracować w gabinetach i przychodniach stomatologicznych, placówkach ortodontycznych i protetycznych, a także umożliwia otworzenie własnej działalności. Zawód technik dentystyczny pozwala pracować w gabinetach i przychodniach stomatologicznych, placówkach ortodontycznych i protetycznych, a także umożliwia otworzenie własnej działalności.

Kończysz szkołę, a może pracujesz, ale aktualny zawód nie do końca ci odpowiada. Zastanawiasz się, co dalej robić w życiu i stoisz przed decyzją: jaka droga będzie najbardziej odpowiednia? Studia, szkoła zawodowa, a może zmiana pracy. Warto zastanowić się, jaki kierunek pozwoli ci w przyszłości przychodzić do pracy z uśmiechem, a jednocześnie pozwoli ci się spełniać zawodowo.Dlaczego TEB Edukacja? TEB Edukacja zapewnia duże możliwości w zdobyciu pracy, przy zachowaniu odpowiedniego podejścia do nauczania. Wysoko wykwalifikowani nauczyciele, odpowiednio wyposażone sale, profesjonalne podejście do słuchaczy. Oferta szkoły posiada najatrakcyjniejsze kierunki - dostępne w różnych trybach.

Kierunek z przyszłościąDużym powodzeniem zarówno wśród uczniów, jak i pracodawców cieszą się kierunki medyczne. Zapotrzebowanie na techników dentystycznych, techników farmaceutycznych czy masażystów na rynku pracy wciąż wzrasta.

Jaki kierunek odpowie na zapotrzebowanie rynku i będzie pasował do twoich preferencji? Najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z szeroką ofertą bezpłatnych i płatnych kierunków w TEB Edukacja.

Technik dentystyczny z technologią CAD/CAM - będziesz wykonywać i naprawiać protezy, szyny i aparaty na podstawie wycisków otrzymanych z gabinetu stomatologa. Możesz pracować w gabinetach i przychodniach stomatologicznych, placówkach ortodontycznych i protetycznych, a także otworzyć własną działalność. Praca spodoba ci się, jeśli lubisz zadania manualne i nie potrzebujesz kontaktu z klientem.

Dużym powodzeniem zarówno wśród uczniów, jak i pracodawców cieszą się kierunki medyczne. Dużym powodzeniem zarówno wśród uczniów, jak i pracodawców cieszą się kierunki medyczne.
Jako technik elektroradiolog będziesz mieć wiedzę na temat określonych metod diagnostycznych z zakresu radiologii (wykorzystujących promieniowanie X, promieniowanie gamma, pole magnetyczne, ultradźwięki), diagnostyki elektromedycznej. Technik elektroradiolog często współpracuje w zespole (np. podczas radioterapii) z lekarzem (diagnostyka obrazowa) czy też pracuje samodzielnie (radiodiagnostyka, diagnostyka elektromedyczna).

Na kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii zdobędziesz umiejętności m.in. z zakresu masażu leczniczego, sportowego, kosmetycznego. W ramach dwuletniego kierunku w szkole TEB Edukacja zwiększono liczbę godzin dotyczącą fizjoterapii, by absolwenci zyskali przewagę na rynku pracy. Dzięki temu pozyskasz doświadczenie, które otworzy ci drzwi do sukcesu.

Na kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii zdobędziesz umiejętności m.in. z zakresu masażu leczniczego, sportowego, kosmetycznego. Na kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii zdobędziesz umiejętności m.in. z zakresu masażu leczniczego, sportowego, kosmetycznego.
Chciałbyś pracować w zakładach opieki zdrowotnej, szpitalnej lub gabinetach stomatologicznych? Zapisz się na kierunek technika sterylizacji medycznej. Nauczysz się najważniejszych technik dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz kwalifikowania sprzętu i wyrobów medycznych. Nabędziesz umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz przygotowania sprzętu w odpowiedni sposób, by był bezpieczny. Ponadto dowiesz się, jak prowadzić odpowiednią dokumentację związaną z tym kierunkiem, dotyczącą dezynfekcji i sterylizacji, oraz poznasz przyrządy używane do zabezpieczania narzędzi sterylizacyjnych, a także środki dezynfekcyjne.

Kolejnym atrakcyjnym zawodem jest technik farmaceutyczny. Zajmować się będziesz bieżącą obsługą klienta, wydawaniem i sporządzaniem leków, nadzorowaniem produkcji leków i ziół w laboratoriach oraz zakładach przemysłowych. Z roku na rok w aptekach i hurtowniach leków wzrasta zapotrzebowanie na tych profesjonalistów.

Z roku na rok w aptekach i hurtowniach leków wzrasta zapotrzebowanie na tych profesjonalistów. Z roku na rok w aptekach i hurtowniach leków wzrasta zapotrzebowanie na tych profesjonalistów.
Więcej informacji o kierunkach dostępnych w ofercie szkoły można uzyskać, kontaktując się z TEB Edukacja w Gdyni oraz TEB Edukacja w Gdańsku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Nowe Trendy w Turystyce

399 zł
konferencja

Latający Uniwersytet RadUNII Kultury. Cztery konwenty w jednym klasztorze.

wykład, spotkanie

Targi Edu Offshore Wind

targi

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Atmosfera to:

 

Najczęściej czytane