stat
Impreza już się odbyła

Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego

Zbliża się czas kolejnego, największego w środowisku polskich radiologów, wydarzenia - 42. Zjazdu PLTR, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 06-08 czerwca 2019 roku, w centrum konferencyjnym AmberExpo.

mar 8

niedziela, godz. 10:00- 17:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
przedsprzedaż 7 zł
mar 10-11

wtorek - środa, godz. 9:00 - 14:00

Wstęp wolny
Tradycja naszych wspólnych spotkań, wymiany wiedzy, kompetencji, osiągnięć i doświadczeń liczy prawie 100 lat. Będziecie Państwo mogli skorzystać z "szytej na miarę" oferty edukacyjnej (warsztaty, spotkania z ekspertami, sesje plenarne i satelitarne), zaprezentować własne wyniki badań naukowych lub podzielić się spostrzeżeniami z codziennej pracy klinicznej. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich Państwa - radiologów, techników elektroradiologii, pielęgniarki, fizyków, inżynierów, studentów oraz lekarzy innych specjalności do nadsyłania prac do prezentacji ustnych i plakatowych (daty podane są na stronie internetowej zjazdu - radiologia2019.pl). Zapraszamy także wystawców do przedstawienia swojej oferty przeznaczonej dla środowiska diagnostyki obrazowej.

Skłaniamy także do refleksji nad osiągnięciami polskiej i światowej radiologii oraz oceny stojących przed nami wyzwań i zagrożeń. Takiemu twórczemu połączeniu historii z teraźniejszością i przyszłością będzie z pewnością sprzyjała atmosfera pięknego starego grodu nad Motławą, szerokich plaż oraz nowoczesnego, tętniącego życiem Trójmiasta.

Każda konferencja to miejsce spotkań starych znajomych, okazja do poznania nowych osób, natomiast zjazd PLTR to także platforma służąca powstawaniu więzi oraz poczucia dumy z przynależności do społeczności radiologicznej.

Do zobaczenia w Gdańsku na 42. Zjeździe PLTR w dniach 06-08 czerwca 2019.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to: