stat
Impreza już się odbyła

Zumba dla dzieci w wieku 3 do 5 lat

Zumba Kids & Kids Junior to połączenie tańca z fitnessem. Mobilna Szkoła Tańca MTV Dance Fit stworzyła autorski program zajęć dla najmłodszych dzieci. Zajęcia mają być dla dzieci przede wszystkim ciekawe i rozwijające.

Badania wykazały, że zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć. Program Zumba Kids & Zumba Kids Junior propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości!

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia pod numerem 792707338, na adres info@filiko.pl lub za pośrednictwem Facebooka podając wiek dziecka.

Liczba miejsc ograniczona.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25-80 zł
Jednorazowe zajęcia - 25 zł
Karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni - 80 zł
Zajęcia Zumby rozpoczynają się o godz. 17:45 i trwają do 18:15. Piętnaście minut przed i po zajęciach dzieci mogą pobawić się na naszym placu zabaw.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest oskoła?