stat

Akademia Młodego Lidera

Uwaga!

Rekrutacja do Akademii Młodego Lidera do 2 listopada.
Miejsce: Inkubator Starter, Lęborska 3b

Opis:
To szansa na rozwój kompetencji z trenerami, którzy współpracują na co dzień z menedżerami i prezesami największych firm w Polsce.

Akademia Młodego Lidera to 5-dniowe, bezpłatne warsztaty, które kładą nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności przywódczych.

Akademia Młodego Lidera jest nie tylko dla młodych

Celem Akademii jest rozwój kompetencji menedżerskich u osób wywodzących się z organizacji, fundacji, stowarzyszeń, startupów, które potrzebują sprawnych liderów, a mają ograniczony budżet na rozwój własny czy pracowników. Akademię poprowadzą doświadczeni trenerzy, praktycy biznesu, którzy są między innymi wykładowcy Executive MBA.
Akademia Młodego Lidera to możliwość kształcenia i podniesienia kompetencji przywódczych. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach z zakresu zarządzania projektami, rekrutacji i selekcji, komunikacji w zespole, przywództwa oraz podstaw finansów. To idealny czas, aby oprócz wiedzy, nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami. To wstęp do rozwoju i otwarcia się na nowe możliwości.
gru 6-7

poniedziałek - wtorek, godz. 8:00 - 14:00

Wstęp wolny

27 października - 29 grudnia 2021, godz. 17:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest oskoła?

 

Najczęściej czytane