• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Biznes to nie wszystko | Spotkanie z p. Jolantą Kwaśniewską

Pracodawcy Pomorza zapraszają 18 października o godz. 10.00 na wydarzenie otwierające nowy cykl spotkań: Biznes to nie wszystko - poznajmy się!

Trudne czasy wymagają klucza, w tym nieszablonowego postępowania. Wszystkim powinno zależeć na sprawiedliwości społecznej, wsparciu mentorskim grup najbardziej potrzebujących z wykorzystaniem zdolności w docieraniu do nich. W otwierającym cykl spotkaniu będziemy mieli okazję uczestniczyć w rozmowie z gościem specjalnym który efektami swoich działań dowodzi, że wyrazistość jest cechą, której nie należy porzucać.

GOŚĆ SPECJALNY:

Jolanta Kwaśniewska

Pierwsza Dama Polski w latach 1995-2005, założycielka i prezeska Fundacji "Porozumienie Bez Barier", prawniczka. Członkini organizacji międzynarodowych oraz honorowa patronka inicjatyw o zasięgu europejskim i światowym. Organizatorka kampanii prozdrowotnych. Współzałożycielka Kongresu Kobiet. Społeczniczka. Zwolenniczka udziału kobiet w życiu politycznym i społecznym. Honorowa przewodnicząca polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Vital Voices. Od lat zajmuje się przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet. Za aktywność charytatywną oraz humanitarną uhonorowana licznymi nagrodami i odznaczeniami. Od 2013 roku w ramach fundacji realizuje autorski program "Oswajanie Starości". Od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę w 2022 r. Fundacja rozszerzyła działalność na rzecz Ukrainy, współpracując z Global Empowerment Mission (GEM) dostarczając pomoc humanitarną uchodźcom wojennym oraz przeciwdziałając skutkom działań wojennych w Ukrainie.

PROWADZENIE:

Dagmara Rybicka

Doświadczona rzeczniczka prasowa, manager public relations i dziennikarka specjalizująca się w tworzeniu kampanii komunikacyjnych dla biznesu. Od ponad 15 lat wykorzystuje swoje doświadczenie prasowe w prowadzeniu strategii PR w obszarach biznesu, CSR-u, sportu, nieruchomości i NGO'sów. Odpowiada za strategie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym reprezentuje klientów w prasie, stacjach radiowych i telewizyjnych oraz podczas konferencji prasowych. Prowadzi kampanie społeczne oraz inicjuje i promuje działania związane ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu. W jej dorobku dziennikarskim znajduje się ponad 100 rozmów z osobowościami świata sportu, biznesu i sztuki.

Po zakończeniu rozmowy zachęcamy do udziału w rozmowach kuluarowych i networkingu!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Spotkanie jest bezpłatne ale wymagana jest rejestracja
Liczba uczestników ograniczona.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to: