stat
Impreza już się odbyła

Chustonoszenie dla ciężarnych

Dzidziuś już zaraz będzie z Wami Zaczną się spacery w wózku i noszenie na rękach. Albo i nie! Uwolnij ręce! Rozpocznij z nami przygodę z chustami!

wrz 24

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 1

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk
bilety 35 zł
Zapraszamy na spotkanie, które przybliży Wam tematykę noszenia dzieci w chustach, a także rozwieje wszystkie pytania i wątpliwości związane z tym tematem. Podczas warsztatów dowiesz się: jakie są dostępne rodzaje chust? jak wybrać pierwszą chustę? jaki wpływ na dziecko ma jego bliskość z rodzicem? jakie są wskazania i przeciwwskazania do chustowania? kangurowanie - co to takiego i jak to robić? W trakcie warsztatu odbędzie się także pokaz podstawowego wiązania, które można stosować już od pierwszych dni.

Wprowadzać w świat chust będzie Emilia Łowkiel z Naturalnie - Centrum Wsparcia Rodzica w Bliskości, która akredytację do nauki wiązania dzieci w chustach zdobyła w Akademii Noszenia Dzieci. Promotorka Karmienia Piersią, Doradca Noszenia Dzieci w chustach, Instruktor masażu Shantala, propagatorka naturalnego rodzicielstwa opartego na intuicji.

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 24 godziny po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Lis spokrewniony jest z: